SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytan dot. treningu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84
Panowie, mi nie chodzi o jakies mega super efekty (tak jak juz napisbne wyzej), cwiczyl bede tak czy inaczej, bo od zawsze to lubilem i weszlo mi to w taki pozytywny nawyk, ale chcialbym wiedziec czy szamajac tak zeby kcal byly na plusie i dodac do tego chociaz same bialko przez zime uda sie podbic kilka kg jakiejs jakosciowej masy. A tak swoja droga to odsylanie do innych tematow nie ma sensu, zawsze robie sobie kilka lekturek przed zadaniem pytania

Zmieniony przez - wader7 w dniu 2013-08-26 19:10:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt nie napisał, żebyś odpuścił siłownie.

Idź i ćwicz, każdy inaczej do tego podchodzi.
Może Cie to zainspiruje i będziesz chciał więcej, wtedy zrozumiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84
juz rozumiem o co WAM chodzi, ale chyba nikt nie rozumie o co chodzi mi (bez urazy oczywiscie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3667
Jak dostarczysz wystarczającą ilość białka i zapewnisz dodatni bilans kaloryczny to tak, urośniesz, złapiesz masę. Jakość zależy od tego z czego będą się składały te kalorie, tj. czy nie przesadzisz z węglami albo tłuszczami. Tylko miej na uwadze że różne makroskładniki wywołują też różny efekt termiczny (czy coś w tym stylu) i czasem potrafią podnieść zapotrzebowanie. I nie odpuszczaj siłowni. Tutaj tak wszyscy piszą, bo może być że z czasem popatrzysz sobie do tyłu i pomyślisz, Kurczę, mogłem przez ten czas zrobić 3x więcej gdybym trzymał zbilansowaną dietę. Ale może sam do tego dojdziesz, albo nie będziesz miał takiego myślenia. Cóż, pozostaje życzyć powodzenia i wytrwałości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84
Jestem w pelni swiadomy tego ze bez normalnej diety szalu nie bedzie, ale zobaczymy co otrzymam bez diety (takiej z prawdziwego zdarzenia), ja jestem ekto/endo wiec szamac moge, bede sie staral szamac zdrowe papu :D A jak fundusze kiedys pozwola to zakupie bialko, zawsze lepiej z nim niz bez. Czyz nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3667
Zależy od punktu widzenia, zawsze wygodniej bo można sobie w 1-2 posiłkach (np.rano, wieczorem) zamiast jajeczek, kuczaczka. Zrobić szejka, Tylko że do tego jakieś węgle np płateczki owsiane lub coś w tym stylu. Ale jeśli będziesz miał problem ze: zjedzeniem wystarczajaco dużej ilości papu/przytyciem, to lepiej zainwestować w jakiegoś gainera, zawsze to chyba jakieś dodatkowe kalorie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
Muking , przeczytaj moj poste jeszcze raz ze zrozumieniem a potem pisz głupoty :) Napisalem dobrze .

Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2013-08-27 07:26:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fluor158
dzięki nadwyżce Kcal zyskujesz co najwyżej mase tłuszczową .
Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2013-08-26 00:49:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
dokladnie , jezeli przyjmujesz tyle ile organizm potrzebuje czy tam nawet troche wiecej bo ciezko jest na styk to jest ok , jesli wiecej to ci sie odklada w postaci tkance tluszczowej , logiczne .

Zmieniony przez - Fluor158 w dniu 2013-08-28 11:23:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobrze, ale tym co teraz napisałeś, nadwyżka kcal musi występować, stąd te 200-300 kcal na + przy właściwym odżywianiu się.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr Olympia 2013

Następny temat

Problem z workiem!

forma lato