SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań dot. treningu.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam taki dylemat - a mianowicie chodzi o to że dłuższy czas robie mase tj. z 8 miesięcy. Przez ten czas wpadło troche fatu ale nie dużo i teraz moje pytanie. Jestem na cyklu typowo masowym a chciałbym zacząć jakąś rzeźbe, nie mówie tu o spalaniu jakimś ostrym bo tego jest naprawde niedużo i chodzi o to czy ma to sens że robie cykl na masie a zaraz po nim przejście na inną diete, trening rzeźba , aeroby? Z 2 strony też mam taką faze że jestem nieduży i jak to spale to będe jeszcze mniejszy zakładając 41cm w bicepsie musiałbym zrzucić ten 1-2cm których mi szkoda .Sie rozpisałem. Co na to specjaliści ? ;>

Dodam że fat chciałem stempić nie ze względu lekkiej tkanki tłuszczowej na brzuchu a lipo które lubi mi się robić ;))

Zmieniony przez - vander w dniu 2011-02-06 21:52:39

Zmieniony przez - vander w dniu 2011-02-06 21:55:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
W sumie to temat do działu odżywianie

Takie przechodzenie w skrajności nie jest zbyt dobre - zacznij stopniowo obniżać podaż ww i przejść na większa objętość treningową i polecieć takim recompem zanim zaczniesz właściwą redukcję. Ale to takie gdybanie, zero info o Tobie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split na mase do oceny

Następny temat

górna wew. część klatki

WHEY premium