SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań początkującego

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69
Siema chce zacząć brać małą dawkę teścia pod zwiekszenie regeneracji, siły na pierwszy cykl i miałbym pare pytań

1. Oglądałem na yt filmy na temat robienia zastrzyków domięśniowych, podobno źle wykonany zastrzyk może powodować uszkodzenia zdrowia, a nawet życia, jak to jest, mogę samodzielnie z poradników na yt " jak robić zastrzyki " robić sobie samodzielnie?
2. Jaką dawkę i jaki testosteron najlepiej na początek?
3. Skąd najlepiej brać testosteron? Czy branie ze sklepów online jest bezpieczne? Czy istnieje ryzyko, że dostane jakiś syf?
4. Jaki wyjdzie +/- koszt pierwszego cyklu łącznie z odblokiem i badaniami?

Jeśli ma to znaczenie to dodam, że zajmuje się kalisteniką, a nie typowo siłownią.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18473 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205662
Masz 20 lat w tym wieku uklad hormonalny sie ksztaltuje a Ty chcesz go stlumic poprzez wbicia testa.
Zbadaj poziom testosteronu,estradiolu,prolaktyny zobaczymy jak u Ciebie wyglada.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Zacznij od ankiety działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69
Nie wiem czemu nie moge edytować postu dlatego zostawiam tutaj
1. WIEK: 20
2. WAGA: 72
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 96
-udo: 51
-talia: 71
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata ćwiczeń kalistenicznych po przerwie rocznej, wcześniej około 1,5 roku siłowni
6. DIETA: Aktualnie nie trzymam diety ( jem zdrowo, ale bez liczenia kalorii )
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Brak cykli
8. TRENING: Pod elementy kalisteniczne ( front lever, planche, podciagniecie na jednej rece, handstand, flaga )
9. CEL CYKLU: Lepsza regeneracja, delikatne zwiększenie siły i lepsze samopoczucie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Brak, pierwszy cykl.
11. POZIOM BF%: Dokładnie nie wiem, około 12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Raczej endomorfik
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: Oprócz głowy na której mam zakola jestem bardzo owłosiony szczególnie na nogach, rękach, klacie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1602.75
16. WYNIKI SIŁOWE:
Powyżej 20 podciągnięć nachwytem ( dawno nie robiłem rekordów, ale około 21-22 )


Zmieniony przez - RestiVe w dniu 2022-09-19 11:44:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Bez diety nie wiele ugrasz
Masz mase filmików na yt jak robić zastrzyki domięśniowe ciężko coś sknocic
Najpierw poprosci kogoś aby ci robił zastrzyki w pośladek (najbezpieczniejsze miejsce pośladek dzielisz na 4 części i bijesz w górna zewnętrzna część)
Apteka lub czarny rynek
To juz kwestią dojscia/firmy itd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69
lodzianin1
Bez diety nie wiele ugrasz
Masz mase filmików na yt jak robić zastrzyki domięśniowe ciężko coś sknocic
Najpierw poprosci kogoś aby ci robił zastrzyki w pośladek (najbezpieczniejsze miejsce pośladek dzielisz na 4 części i bijesz w górna zewnętrzna część)
Apteka lub czarny rynek
To juz kwestią dojscia/firmy itd



Dietę oczywiście podczas cyklu bym trzymał, do tej pory jako iż nie cwicze typowo pod sylwetkę tylko pod siłe w elementach kalistenicznych to jadłem bardziej " na oko "
Dziękuje za informacje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
A jaki jest powód że chcesz doping? Pytam poważnie bo jak nie ćwiczysz ani pod sylwetkę ani siłowo to czy jest sens?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Do zastrzyków jest fajna strona spotrsinjection dokładnej nazwy nie pamiętam co do lepszego samopoczucia to postaw na dietę nie doping jak na razie


Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2022-09-19 13:41:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Jak przyłożysz się do diety i treningów to efekt będzie bdb. Młody jesteś, doświadczenie małe, rozwijaj się bez dopingu. No i przeczytaj regulamin forum/działu co można a czego nie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69
master7711
A jaki jest powód że chcesz doping? Pytam poważnie bo jak nie ćwiczysz ani pod sylwetkę ani siłowo to czy jest sens?


Pod zwiększenie siły w elementach kalistenicznych takich jak planche, front lever, podciągnięcie na jednej ręce itd. i pod regeneracje
Sylwetkę fajnie jest mieć dobrą, ale nie zależy mi na tym jakoś zbytnio ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Powiem ci szczerze że w twoim wieku, pod taki cel to średnio z dopingiem. Możesz się też zawieść i zbyt wiele oczekiwać po środkach.. Jasne że decyzja jest twoja i jak się bardzo uprzesz to da radę. Ja bym naprawdę z tym poczekał chodziaż ze dwa lata. Saa ma dwie strony medalu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Min 2lata jeszcze regularnych treningów oraz odżywiania.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

Jak odblokować się po 8 tyg cyklu cypionate 200 co 4dni

WHEY premium