SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka fotek pod wasza ocene

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3493
-rks1950- a z twojego profilu klubowego widać ze ty ćwiczysz 3 miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Masz soga

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 740
Irekz z tegp co ja widze w twom profilu to ty tez za ciekawie nie wygladasz:) nie masz sie zabardzo czym popisac:)a zalosnie to ja nie wygladam:) ciekawe jestem co ty soba reprezentujesz:) a cweicze 4 lata na poczatku to cwiczenie bylo dla mnie zabawa isc troszke popodnosic:) szczerze nie mialem moze pojecia o treningu i nic nie szlo:( a jak zaczynalem cwiczyc to bylem chudy jak patyk bo warzylem chyba 45 kilo:) ja tam jestem zadowolony a silownie teraz traktuje tez jak zabawe:)cwicze dla sadyswakcji i dla zabicia czasu:)

Uważaj jak tańczysz.... bo życiowy parkiet bywa śliski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3493
no to mów od razu , że ważyłeś 45 kg i wyglądałes jak dziecko z carnobyla to zmienia postać rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5054
stary no źle nie jest, ale jak na 4 lata -sam zdajesz sobie z tego sprawę => brak diety, zły trening- to osiagnąłeś minimum, ja po 1, góóóra 2 latach spodziewam się podobnej do ciebie sylwetki, tak więc nie ma rewelacji, aaaaale wyglądasz estetycznie i ogólnie gut , gdybym mógł, dałbym ci soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8523
buehehe ,dzieciaku zrozum ze wiekszosc osob niezle wygladajacych ,dajacych tu foty, cwiczy wiecej niz 2 lata i zaniza sobie staz zeby takie malolaty (jak ty ktore sa na poczatku swej drogi i nie wiedza jeszcze ze po pewnym czasie jest bardzo ciezko cos 'dorzucic') ich pochwalily lol
i wcale tu nie sugeruje ze czaras super za.je.biscie wyglada ,tylko nie wyglada marnie, zreszta pocwiczysz troche to zrozumiesz
a z mojego profilu nic nie wynika wiec chyba uwazasz sie za wrozke jak tak twierdzisz

Zmieniony przez - -rks1950- w dniu 2004-11-17 19:45:23

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 740
Rks195 :) madre slowa:) nie zawsze idzie tak jak by sie chcialo a wogole zawszemialem problemy ze zrobieniem masy:)a teraz jakos mi sie udalo:)cos tam osiagnac:0 no ale zobaczymy na przyszly rok:) bo od poniedzialku sie wziolem grubo do pracy:)

Zmieniony przez - CZARAS18 w dniu 2004-11-17 20:14:06
Irekzz a co do dziecka z czarnobyla to raczej ty jestes ten rocznik:0 ja poprostu bylem chudy

Zmieniony przez - CZARAS18 w dniu 2004-11-17 20:15:38

Uważaj jak tańczysz.... bo życiowy parkiet bywa śliski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5054
rks twój komentarz tyczy się mnie/mojej wypowiedzi czy arek-a?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3493
CZARAS18 nie wiem jak tam z twoją historią i gdzie chodziłeś do szkoły , bo z tego co mi wiadomo to czarnobyl wybuchł w 1986 r a ja się urodziłem w 1987 więc jak by nie patrzeć to nie jest tam sam rocznik , zamiast na siłownię to czas do szkoły iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3493
CZaras18 jeszcze jedno : skoro teraz jesteś student to 4 lata temu byłes w LO i miałes mniejwięcej 17 lat . JAk ktoś ma w wieku 17 lat 45 kg to zauważ ze naprawde musi wygladac jak ktoś z czarnobyla
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja fota do oceny

Następny temat

Zdjęcia do oceny

WHEY premium