SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy efekty???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tam koles nie H*j na balety z kim bedzie brykal jak nie zemna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
caly czas dostaje maile powiadamiajace mnie o odpowiedziach na moj post,ciekaw jestem kiedy wasze artykuly beda zawierac odpowiedzi na moje pytania??/Jeli macie ochote pogadac o omie albo innych ******lach,prosze zalozyc wlasny post ewentualnie wejsc w jakis o podobnym temacie.Wciaz czekam na odpowiedzi(kompetentnych)na postawione pytania.Bye.

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lolek a ty 10 to uwazasz ze duzo to rewsko mala czego an ma sie spodziewac spuchnietego ryja i wody przymajmnie z 20zastz

Gdybym miał full PLN'ów ale bym szalał...cykl za cyklem Eee szaleje ZiP zIp,cykl cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
no comment LOL

--== Czlonek Mafii HRHR ==--

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po to jest forum zeby komentowac

na***** ma sie dzieciak baiwc w 10 omy za***ac z grubej rury i tyle bo potem bedzie zalowal ze tak malo i spadlo tak duzo jak juz sie bawic w koks to na powaznie nie sadzisz nie nie tam jakies podchody 50 metki i 10 omy smiech na sali

Gdybym miał full PLN'ów ale bym szalał...cykl za cyklem Eee szaleje ZiP zIp,cykl cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
big nie rozsmieszaj mnie ekspercie od siedmiu bolesci

Gdybym miał full PLN'ów ale bym szalał...cykl za cyklem Eee szaleje ZiP zIp,cykl cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
a po co zaczynac odrazu od 20 omki ?. Zaloze sie ze mialby po tym takie spady ze by sie pochlastal predzej czy pozniej, gosc na nastepny raz bedzie musial wziac jeszcze raz tyle. Dlatego lepiej zaczac od mniejszych dawek (a tak w nawiasie to po cholere tyle omy ? nie ma lepszych koksuw ? )LOL

--== Czlonek Mafii HRHR ==--

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
chyba jeszcze pod koniec pażdziernika czy na początku listopada dałeś taki post z pytaniami który wybitnie świadczy o tym że nie masz o saa zielonego pojecia a to co to wypisujesz tylko to potwierdza
zdaje sie sam miales brac cykl zlozony z 200 deci i 100 wina tygodniowo a wg twoich zalecen powinna byc to dawka przed śniadaniem.
ciagnij albo w jedna strone albo w druga a nie kazdym postem zaprzeczasz sam sobie.
może i jestem ekspertem od siedmiu boleści w dziale doping jak to nazywasz ale w takim razie jak nazwac twoj status "d**** w dziele" ?????

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a twoj big ignorant i cham w dziale???

big po to walilem zeby wyjasnic wszystkie watpliwoscie pajacu

lolek sa lesze koksy dla mnie meta i oma to kibel nie zabral bym sie juz za to nigdy lepiej drozejk a lepiej



Gdybym miał full PLN'ów ale bym szalał...cykl za cyklem Eee szaleje ZiP zIp,cykl cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
big idioto na domiar zlego to jeszcze czytac nie potrafisz pyt czy lepiej brac rano czy kiedy indziej analfabeto jeden

Gdybym miał full PLN'ów ale bym szalał...cykl za cyklem Eee szaleje ZiP zIp,cykl cykl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol - pomaga?

Następny temat

PROHORMONY

WHEY premium