SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy clomid po samej dece

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699767
sprawdź sobie prolaktynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
masz co chciales deka bez testa konczy sie dołem psychicznym siedzi na Tobie blok i tak latwo nie pusci hcg nie bylo... zanim faja stanie tak jak powinna to wierz mi ze minie czasu nawet po clomidzie nie licz na rewelacje

przerabialem deke z metą tylko(błędy młodości i dochodzilem do siebie kilka miesiecy faja tak samo dalem tylko clom) i wiem jak to boli ;) a chociazby teraz szła z testem to blok był mniejszy puscił ze chce sie zyc ale odblok byl hcg i clom+nolva mala dawka tym razem wiec przebrnełem przez to lzej teraz budze sie i żołniez wita mnie na bacznosc ;p

daj novedex ale nie przesadzaj z dawką bo u niektorych w duzej dawce wywołuje efekt odwrotny kreatyna do tego i jedziesz nic wiecej nie zrobisz, badania mozesz jedynie zrobic i sprawdzic wyglada tesc i prolaktyna


Zmieniony przez - mariansss w dniu 2010-08-16 23:04:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
mariansss a co ma kreatyna do jego przypadłości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 683
no sprawa jest jednym slowem strasznie ch***owa i niewygpdna. Musze sie odblokowac popedu wcale, fajna nie staje tak jak powinna. w jakich dawkach ten nolvadex stosowac??? i itle tabsow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699767
najpierw zrób sobie badania,zapewne prolaktyna będzie wysoko
potem przywaliłbym hcg z dwa tygodnie ,clom -cały czas zbijając prolaktynę
po solidnym odbloku ,można myśleć o buzerze testosteronu
ewentualnie jeszcze dodał proviron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 683
jak to HCG brac? bo poki co biore clomid od 2 dni, odrazu w polaczeniu z clomidem? w jakich dawkach ile strzalow i w jakich odstepach dni??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wpierw hcg, później clomid
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
a bromergon by nie pomógł na zbicie prolaktyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699767
pomógłby ,ale najpierw trzeba ustalić czy trzeba ją zbijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
aras nie no kreatyna do prolaktyny nic nie ma chodziło mi o to ze po cyklu jaki byl to byl ale raczej chcialby z niego jak najwiecej zostawic bo jesli chodzi o te dolegliwosci konkretnie to tak jak chlopy mowią
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl- Cypio plus Wino

Następny temat

krótkie cykle, a podróże służbowe za granicę (bez soku przy sobie)

WHEY premium