SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kicker którego parterowcy skończyć nie mogli?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie coś znalazłem na budo.

"To co mowi Pawel Drozdziak brzmi bardzo przekonujaco.

Przypomnialem sobie, ze jest taki kickbokser w NHB, bodajze Pat Smith (nie jestem pewny na 100% czy to to nazwisko), ktory ma niesamowite zdolnosci obronne w parterze.

Sam nie umie w nim atakowac chwytami, ale broni sie tak dobrze, ze liczni zapasnicy i inni parterowcy nie potrafili go skonczyc. Pisali o tym chyba nawet w Budokanie.

To dowodzi slusznosci pogladu Pawla Drozdziaka, ze zdolnosci obronne mozna wyrobic dosc szybko i nie trzeba w tym celu studiowac bjj/zapasow calymi latami.
"

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maurycy Kowal (M .Smith) trenuje razem z Franiem Shamrockiem.Maurys uczy Frania walki w stojce (uderzenia ,kopniecia itd.) ,a Franio Maurysia Parteru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Pat Smith????? Royce tłukł go aż miło w parterze!

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Zapomniałem --a Shamrok wyciągnął mu dźwignie na girasa też bardzo szybko!

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poprawka dalej wyczytałem

"Kickoboxere ze szczegolnymi zdilnosciami byl Smith tylko ze MAurice "Mo".
"

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
a to co innego . Fakt ten koleś jest dobry. Widziałem jak skopał dupsko dla Marcusa Silveira w 1 walce. Ach jaka tam poszła mawacha na głowe na koniec heeh.

Ale wracajac do tematu to z tego co ja wiem to on nie jest czystym kickerem bo kuma sie z shemrokeim ktory uczył go parteru.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pat Smith? Nie mieli z nim problemow ani Royce, ani Gurgel, Ani Schamrock. Inna sprawa ze niektorzy traktoja jak jedna osobe Pata i Mauricea Smitha. Tyle ze tego ostatniego tez Renzo porobil jak dzieciaka, i to bedac o 20 kilo lzejszym od tego mistrza swiata w Thai boxie.
Lepiej Bruce nic juz na Budo nie znajduj, szkoda czasu na takie bzdury.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W pierwszej walce skopal dupsko Silveiry bo ten sie wdal glupio w wymiane. W rewanzu juz tego bledu nie popelnil tylko wzial Mauricea do parteru i skonczyl tam.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
No właśnie Mauricea widziałem walke z Renzo eheh była bardzo krótka

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe Boruta właśnie tam wpadłem przelotem żeby poczytać o odłonczeniu się fiodorka zdrajcy :)A co do tej mawachy na głowe to trza być jakimś niepełnosprawnym żeby dać sie tak trafić.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niekoniecznie. Wystarczy byc zmeczonym. Dlatego wlasnie w klatce jeszcze czasami wysoki kop ma zastosowanie, na ulicy juz nie.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Ale i tak moim zdaniem MAurice to w maire dobry fighter.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bjj Polska-podział?

Następny temat

J , JJ i BJJ

WHEY premium