SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton - co tam sie u was dzieje?

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1995

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1224
mrCROSS
Sajmon6662 raczej watpie zeby osoby pracujące w BOK miały jakikolwiek interes w tym, że zawyżają koszty wysyłki. Jak widać nie tylko przy mojej wysyłce doszło do takiego "błędu".
Zakładam, że pracownicy BOK mają z góry narzucone, że z zamówienia mają wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy - a koszty wysyłki to jedyne przy czym mogą popełnić "błąd" (oczywiście zawsze na swoją korzyść).


Też przeszło mi to wszystko przez głowę o czym napisałeś, a nikt jak wiadomo prawdy nie powie i można się jedynie domyślać że tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Panowie. Drążki Wam pokazałem, komplet transport 26 PLN. Ciężary dokładnie tak samo, oprócz rabatu na zestaw płacicie tylko za 30 kg paczki. Mamy natomiast w ofercie pojedyncze szt. np gryf 180 za który płaci się jak za 1 paczkę. Jeśli natomiast ktoś kupi gryf 180 i 2 gryfiki 40 cm system policzy 3 paczki. Oczywistym jest że koszt transportu poprawimy na 1 PACZKĘ. Ludzie popełniają błędy i nie jednokrotnie zdarza się że na naszą nie korzyść, ale o tym nikt nie będzie pisał, my z wiadomych względów a klienci czasem sami dają nam info. że otrzymali paczkę bez pobrania dla przykładu. Nie ma ludzi nie omylnych. mrCROSS FV kopie otrzymasz jeszcze raz pocztą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1224
Ale my wszystko rozumiemy lecz opisujemy to co nas spotkało niedobrego z waszej strony, a przecież mamy prawo być z czegoś niezadowoleni P.S. drążki zamówiłem już ogólnie wziąłem cały zestaw oczywiście ponieważ bardziej się opłacało i z tego co mi wiadomo paczuszka nadejdzie do mnie jutrzejszego dnia z czego jestem mega zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Polecam się na przyszłość jeśli trzeba będzie pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1224
.

Zmieniony przez - Sajmon6662 w dniu 2013-10-15 17:19:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Sajmon6662: Jak CI mogę pomóc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1224
Kelton
Sajmon6662: Jak CI mogę pomóc ?


Chciałbym się dowiedzieć czy można zakupić u was same bolce blokujące do stojaków, pytam ponieważ już kiedyś pytałem jednej Pani od was na gg i nie uzyskałem żadnej odpowiedzi na moje zapytanie oraz chciałem zapytać jak wygląda u was sprzedaż ratalna tzn. czy macie jakąś konkretną kwotę od której można robić zakupy ratalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Samych bolców nie kupisz:
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/3/338

System ratalny obsługujemy przy zam. powyżej 5000 PLN.

Zmieniony przez - Kelton w dniu 2013-10-17 09:42:48
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prasa do nóg na łożysku

Następny temat

Ławeczka do brzuszków HL6

WHEY premium