SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton Rack HS7 + poręcz

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2381

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
:) ale nie ma jej na stronie, czyli jesli zamówie ten zestaw co podalem wyzej, doplace 300 zł ipowiem ze chce do tego poręcz do racka, to dorzucicie mi do tego poręcz, ktorą moge zamontować w racku?

Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2010-03-29 18:09:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Moge złożyć dla pana zamówienie proszę podać dane na PW i będzie poręcz do Racka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
ok to ja w takim razie od dzis mecze ojca zeby chciał ze mna do was pojechać, bo on ma duze w miare autko i złoze zamowienie w najblizszym terminie ejsli uda mi sie go przekonać. Chce odbior osobysty, bo przesylka mnie wyjdzie tyle ze sie posrac mozna...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Nie przeklinaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
przy zakupie o wartosci ok 2500 PLN, ale odbiorze OSOBISTYM, nie mogł bym liczyc na WYCENE? Jak dobrze rozumiem zniżka po wycenie obcinana jest z kosztów dostawy, tak?
marzyl by mi sie ten zestaw (rack ławka ciezARY) + stacja do lawki motlitewnik, i długa sztanga 210 cos cm i dodatokwo dwie 5kilowki ;).
Wzioł bym jeszcze pare rzeczy ale wtedy ojciec na pewno by sie nie zgodzil bo by powiedzial ze sie nie opłaca :D (niby moja kasa ale jego auto i benzyna:D). A tak jest szansa...

Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2010-03-30 10:59:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Jaki byłby koszt zakupienia dodatkowych poziomych blokad do racka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Dowiem się i dam znać ile kosztuję blokady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
nie sprzedamy samych blokad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
oj szkoda, ale w sumie tak tylko pytam, z zamowieniem wciaz czekam na odpowiedź ojca, moze bedzie jechac w tamte strony coś załatwić to bedzie po drodze :), tylko on jeszcze nie wie. Dodam nie chdozi mi tutaj o kupno samych blokad, a racka z dwoma parami blokad :).
Czytaj do racka dokupić dodatkowe :), aby mozna bylo wykonywac KIEDYŚ W PRZYSZŁOSCI ćwiczenia izometryczne.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

realizacja zamowienia

Następny temat

Kompletowanie amatorskiej siłowni

WHEY premium