SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton Łydkownica pm4 seria hotel&spa

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2115

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Witam dzis recenzji poddaje łydkownice pm4 firmy Kelton.

1. Łydkownica wykonana solidnie z grybych materiałów , wszystko estetycznie połaczone skręcone.

2. Lakier w doskonałym stanie dobrze położony zapewne metaoda proszkową bo wszedzie nawet w zakamarkach dobre pokrycie stali , wszytko gładko i estetycznie

3. podpory pod nogi jak i siedzisko wykonane z dobrego materiału nie uwiera ciała nie ma odcisków wszystko elastyczne ,dobrze wykonczone grubymi szwami, bardzo przyjemne w dotyku :)

4. Spawy i połaczenia - spawy wykonane konkretnie estetycznie nie widać "samarków" odprysków itd itp. połaczenia dobzre skręcone podpory i siedzisko solidnie przykrecone nie ma luzów niedociagnięć.

5. Maszyna na łydki pracuje równo nie słychać zgrzytów itp. Rama oparta na łozyskach.

6. pręt na obciązenie wykonany z litej stali utwardzonej ( nie rurka pusta w srodku) sporo obciazenia mozna włozyc dla mnie napewno wystarczy :)

Łydkownice mozna zobaczyć u mnie na YT oto link:





polecam wszystkim kupującym, chcecie miec dobry sprzet i potezne zakwasy na łydkach? ta łydkownica sprosta wszym oczekiwaniom.

ALBO GRUBO ALBO WCALE!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657
Wszystko super ale ... precik na obciążenie powinnien być tłoczony elegancki lub chromowany.... jednak to sprzęt z najwyzszej lini i w standarcie powinno to byc ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 53
Zawsze jest sie do czego przyczepić natomiast moje zdanie jest takie:
kupiłem ten sprzet zeby wykonywac ciezkie treningi zeby mnie nie zawiódł i swoja role spełnia a to ze pret nie jest chromowany to mało istotne ja nie bede ogladał tej maszyny i robił sobie z nia zdjęć ona słuzy do trenowania i to cieżkiego, spojzmy np na sprzet w programie "nie ma lipy" tam nikt sie nie przejmuje ze gryfy porysowane albo ze siedziska pobdzierane tak ma byc. a wiec jesli z preta zejdzie farba bedzie to swiadczyło tylko o jednym - wieksze bardziej wyrzeźbione łydki.

ALBO GRUBO ALBO WCALE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Keffo: Ty to tak już tradycyjnie nie ? Chcesz kupić zrobimy na fi 50 oczywiście chromowane. Nie wiem po co to piszę bo jak zawsze skończy się na szukaniu dziury w całym a zakupu nie zrobisz.

crickmaverick: Dzięki za reckę, chyba wstawię sobie na siłkę to maszynkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2657
Kelton nie przesadasz troche ze swoim stwierdzeniem... Mam prawo do wypowiedzi tak jak i ty ... Jesli cos mi sie nie podoba to mowie o tym i tyle czy ja napisalem ze proz preta jest jeszcze cos nie tak... i prosze mi nie pisac ze ja juz tradycyjnie krytykuje bo mam od was stojaki i jest zadowolony...pozatym P. Kelton chyba idea kazdej firmy to dazenie do doskonalosci oraz sluchanie krytki tak aby kazdy produkt byl dopracowany w kazdym calu i spelnial gusta najbardziej wybrednych klijentow

Zmieniony przez - kefo1000 w dniu 2012-01-09 09:38:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Ale naprawdę nie ma się czym bulwersować. Stwierdzam fakt tylko że w każdym temacie o sprzęcie wypisujesz o tym co Ci się nie podoba, a ja my za każdym razem proponujemy co możemy zrobić dla Ciebie. Tradycyjnie kończy się to bez odzewu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
To prawda wiele osób ktrytykuje mniej kupuje.Ja jak miałem kupić suwnice smitha nie pasowało mi strasznie że pręty nie są do samego dołu suwnicy, wieć firma Kelton zaproponowała mi że zrobią dla mnie taką suwnicę jaką chcę.Wieć jeśli ktoś chcę coś kupić i według jego opinii ulepszyć sprzęt to może to bez problemu zrobić, a jeśli chodzi o koszta to wcale więcej nie zapłaciłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Witam
Oczywiście że możemy zrobić dużo dodatkowych rzeczy upiększających nasz sprzęt , ale staramy się zrobić wysokiej klasy sprzęt w przystępnej cenie , a każdy dodatek kosztuje.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
A tak naprawdę to jest recenzja crickmaverick'a. Crickmaverick jest zadowolony z produktu, my jesteśmy zadowoleni z recenzji i tego tematu dotyczył wątek :)

Keffo jeśli masz jeszcze jakieś sugestie pisz w wątkach do tego utworzonych. Ewentualnie możemy stworzyć wątek w którym będziesz na bieżąco dzielił się swoimi spostrzeżeniami. Ty będziesz miał możliwość wypowiedzi, my cenne uwagi z których będziemy korzystać, na forum będzie porządek i ład. Wszyscy zadowoleni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Takie uwagi jak ta Kefo,POWINNIŚCIE brać pod uwagę,bez względu na to czy coś kupi czy nie(nota bene,wykonuje dla Was pracę,bez żadnego wynagrodzenia).Firmie powinno zależeć na rozwoju,bo mimo ogromnego potencjału,na rynku ma nadal opinię niszowej,głównie za sprawą właśnie niedoróbek i braku absolutnej,bezdyskusyjnej solidności.W łydkownicy widzę jeszcze przynajmniej dwa elementy do poprawy,zwłaszcza,że to "najwyższa" linia sprzętu firmy Kelton,w której element oszczędnościowy,nie powinien być głównym kryterium wyboru produktu.Z drugiej strony wszystkie modyfikacje,byłyby absolutną drobnostką w kwestii wzrostu ceny,więc z całą pewnością sprawa jest warta przynajmniej przemyślenia.Pozdrawiam.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2012-01-16 23:42:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
BodyLine: Być może nie jasno wcześniej się wyraziłem. Nie mamy zamiaru lekceważyć absolutnie żadnej krytycznej wypowiedzi keffo pojawiającej się w praktycznie każdej jego wypowiedzi. Poprzednio proponowałem utworzenie specjalnego wątku dla niego, właśnie w celu umożliwienia dzielenia się poradami na forum użytkowników SFD. Tak aby jego wkład w budowę marki Kelton był bardziej owocny.
Uważam natomiast że nie na miejscu jest wtrącanie pod pozytywną recenzją "spostrzeżeń" które mają na celu obniżyć wartość produktu w ocenie ćwiczącego. Ćwiczącego który wypowiada się pozytywnie na temat maszyny.
Wiesz z całą pewnością również że ilu ćwiczących tyle propozycji ulepszeń produktu. My jako Kelton pracujemy nad tym aby osiągnąć możliwy najlepszy kompromis.
Jeszcze raz proszę o kontakt keffo z Dudą aby ustalić szczegóły założenia dla niego wątku a być może również dla innych użytkowników którzy będą się dzielić opiniami w celu ulepszania naszych maszyn.
Z kulturystycznymi Pozdrowieniami ;)

PS. Apropo uwagi keffo. Uważasz że każdy ćwiczący ma obciążenia fi 50 ? Fi 50 Dorabiamy pod zamówienie, chromowane, malowane, jakie klient sobie życzy. O tym już pisałem ;)


Zmieniony przez - Kelton w dniu 2012-01-17 06:18:16

Zmieniony przez - Kelton w dniu 2012-01-17 06:20:38
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wyciąg Gladius

Następny temat

ławka i brzuch

WHEY premium