SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawaleria Powietrzna

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
ma ktos albo zna caly tekst "do kawalerii wstapic chcialem..."? jesli tak to bym prosil o zamieszczenie ewentualnie wyslanie mi na maila
z gory dzieki

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/temat145861/

dexxt tutaj o to pytałeś,widocznie Ci powiadomienia siadły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
no tak ale ja chcialem ten tekst co faktycznie spiewali w tym serialu a nie jakies przekrety anty wojskowe

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Sorki, ze odswiezam ten post, ale podobnie jak dexttowi zalezy mi na tekscie "Do kawalerii wstapic chcialem..." Nie ma ktos jakiegos linka do tego tekstu??

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do kawalerii wstąpić chciałem,
kiedy wstąpiłem się załamałem.
Po poligonach czołgam się jak glista,
w naszym plutonie jest jedna glista.
Marna wyżera, do dupy żołd,
mojego kolegę przejechał czołg.
Ciągle pompuję, chodzę po płocie
i jak świnia taplam się w błocie.
Zimno i ciemno, do domu daleko,
jakiś koleś zarzygał mi w mleko.
Brudne skarpety, dziurawe buty,
kot na stołówce na srał do zupy.
Ciągła musztra, ciągłe bieganie,
nie ma czasu nawet na sranie.
Jeden kolega, co przeciw wojsku zgrzeszył,
tak go skarcili, że się powiesił.
Nikt nic nie powie, każdy się boi,
wszystko olewa, albo zlewa.
Ja to zlewam, olewam konserwy,
ja stąd uciekam, idę do rezerwy.

NIE MA ZA CO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
Gdy nasze domy budowałem.
Zawsze atlas używałem.
Czy to glazura czy to terakota.
Zawsze z altasem fajna robota :o

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
Tak sobie zajrzałem...
Przeczytałem wspomnienia Remiego...
Utwierdziło mnie to w przekonaniu...
Że miałem rację nie zdradzając chęci na służbę ojczyżnie

Zawsze twierdziłem ze jestem fighterem a nie sołdatem

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też do Kawaleri wstąpić chciałem a jestem w Batalionie Reprezentacyjnym WP,ciągła musztra i ciągłe maszerowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Super1, w sluzba w Kawalerii chyba niewiele by sie roznila Moim zdaniem najwiekszym problemem w polskim wojsku jest powszechne lenistwo, ktore przedewszystkim dotyka kadry pficerskiej.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a Też chciałbym mieć takie preżycia jak Remi-Thor w Kawaleri,ale jestem w BRWP teraz już jest humanizacja w wojsku,na początku do przysięgi to nawet luz ,a po przysiędze czuć było że wymagają coraz więcej i mówią że będzie coraz ciężej aż do 8 miesiąca służby, dopiero jako najstarsza KOmpania będziemy mieć same uroczystości. Poligony lubiłem, tylko ten cholerny pas i OP-1 ****a jak to przeszkadza we wszystkim,i uciska.A zdażały się i W-F że niektórym to się bardzo słabo robiło, a w masce na poligonie to jeden kiedyś zendlał i tak leżał nie ruchomo przy okopie, aż ktoś się skap.
Wolałbym być w Kawaleri i mieć 'fajny' za******l a potem luz. A tak to mi czasem psycha siada w tym wojsku,w kółko to samo tylko musi być coraz lepiej,najgorzej jest rano jak się budzisz i jak masz wolny czas. ****a jeszcze 9 miechów musze tam spędzić, ****a nawet na miasto nie wychodzimy bo jesteśmy cały czas w pododziałach alarmowych.Siedzisz jak w więzieniu i nic o świecie niewiesz. Dużo osób nażeka na bolące kolana.Ale można się przenieś bo tam są sami ochotnicy (hahaha),ale to wtedy oni Cię wyp*****lają gdzie chcą. Ale tylko kilku zgodziło się przenieś , kilku wy******lą tak czy siak. Ale oni nas namawiają żebyśmy nie odchodzili, i mówią że jak będziemy najstarszą kompanią to będie lepiej czyli za jakieś 5 miechów i że będzie nam żal odejść hahaha. Aha i podobno to na WKU to podpisywaliśmy taki dokument , który mówił między innymi o 7%(chyba) uszczerbku na zdrowiu po wyjściu.
A ciekawe jak bym miał znajomego który, by mi mógł załatwić przeniesienie tam gdzie chce , to czy naprzykł mógłbym trafić na początkowe szkolenie do jakiejś Kawaleri ,przypuśćmy za 2 miesiące zaczyna się pobór do 18bdsz i być tam wtedy tylko tyle ile mi się zostało do odbycia służby 12 miesięcznej???

dajcie odpowiedż!!! może za 6 tygodni znowu mnie wypuszczą tylko wtedy już tylko na 48

sory za błędy troche piwkuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCHRANIACZE GOLENI

Następny temat

pytanie do judokow

WHEY premium