SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kata chan shaolin si dju su

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1015
chyba nie- te moje jest w Polskiej Unii Kung Fu ale zobacz dla pewności http://www.unia-kung-fu.pl/ 

misza1410

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dacheng Bushido24.pl
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 3266 Wiek 58 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
To nie jest tak jak w karate.
Tutaj jest sytuacja, że w Polskiej Unii Kung-fu praktycznie nie ma ludzi, którzy zajmują się chińskimi sztukami walki, a nazwa sugeruje, że jest to jakaś organizacja nadrzędna zrzeszająca różne odmiany kung-fu w Polsce. To wprowadza ludzi w błąd.
Fakty są takie, że obecnie większość szkół chińskich sztuk walki w Polsce w ogóle nie jest zrzeszona w jakiejś wspólnej organizacji. Natomiast mała część jest zrzeszona w Polskim Związku Wushu.
To nie jest krytyka tego co robią w Polskiej Unii Kung-fu, tylko zwrócenie uwagi, że ich nazwa wprowadza ludzi w błąd.

Andrzej Kalisz - AKADEMIA YIQUAN http://www.yiquan.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1015
to moze Twoja szkoła chciałaby miec zajęcia w Płońsku- jak mówię tu jest tylko to chan shaolin si i dju su więc zapotrzebowanie jest; tak samo jak na chwytane sporty walki; zastanów się

misza1410

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dacheng Bushido24.pl
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 3266 Wiek 58 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Gdyby ktoś z Płońska rozpoczął naukę u nas, choćby w trybie seminaryjnym, to może za kilka lat byłaby szansa, że mógłby prowadzić zajęcia w Płońsku.

Andrzej Kalisz - AKADEMIA YIQUAN http://www.yiquan.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1015
w każdym bądź razie gdybyś wiedział,że ktoś z Twoich znajomych chce prowadzić zajęcia jakiegokolwiek sportu lub sztuki walki to powiedz, że w Płońsku jest zapotrzebowanie na kilka sztuk walki- sam osobiście zmobilizuję pary chłopaków, reszta to kwestia reklamy- jak wyszkowskie centrum sztuk walki

misza1410

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
co się z góry załamujesz? kung-fu oryginalne czy nieoryginalne, cóż to w sumie za różnica dla początkującego zwłaszcza? idź i poćwicz. trening poprowadzony z głową i sercem da ci to samo tu i tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1015
co Ty ja sie nie zalamuje- dla mnie to fajna przygoda;) tylko po prostu chce zachecic jakąś szkołę do przyjścia do Płońska- marzy mi się bjj albo muay thai- podzwonię do trenerach z Mazowsza, ogloszę to na sfd- może się ktoś odezwie.

misza1410

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9
Witam ja kiedyś ciwiczyłem w Półtusku w Poskiej Unii Kung Fu atmosfera na sali była fajna, szczególe ludzie, ale prowadzący... hym nie bedę się wypowiadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1015
siemka! to napisz cos wiecej= kto prowadzil, jak wygladaly treningi, itp.

misza1410

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 84
Witam,
coprawda już od kilku lat nie trenuję w tym klubie. Ale treningi pamiętam dość dobrze i nie sądzę, aby uległy jakimś drastycznym zmianom. Z tego co pamiętam rozgrzewki były dość wyczerpujące. Potem przechodzilismy do ćwiczeń.. kopnięcia, dzwignie, jakieś siłowanki, dużo powtórek, jakieś elementy akrobatyki no i formy. jak chodizłam odbywalo się malo sparingow ale podobno troche sie w tej sprawie zmieniło, ile dokładnie - nie wiem :).
Bylo fajnie, dla mnie zabawa..a oni.. wydaje sie ze podchodza do wszystkiego bardzoo powaznie... jakies tajemnice ze wszystkiego... jak chcesz sprobowac czegos innego to juz lepiej zebys nie wracal - bo zdradziles i takie tam :D
generalnie jakbym teraz miala wybierac to bym poszla gdzie indziej.
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyczynowe tai chi

Następny temat

Wyniki Mistrzostw Świata Muay Thai IFMA w Tajlandi

WHEY premium