SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaloryfer/Dieta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
Witam! Mam 17 lat. Chciałbym się dowiedzieć, jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać by wyrobić sobie mięśnie brzucha. Robię 6W, lecz myślę, że to nie wystarczy. wklejam zdjęcie z 7 dnia (jestem teraz w dniu 12 i jest trochę lepiej), jednak uważam, że efekty pokazują się "za wolno" a moje mięśnie brzucha wyglądają po prostu bardzo słabo. Co jeszcze można zrobić, aby "ulepszyć" mięśnie brzucha i wyrobić sobie kaloryfer? Proszę, podajcie jakieś najlepsze ćwiczenia.

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jaką dietę należy stosować.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A6W odpuść, tylko sobie krzywdę zrobisz.
Na brzuch to ABS-II 3x w tygodniu.
żeby sobie wyrobić dobry kaloryfer to trzeba najpierw zbudować porządne mięśnie brzucha, jak nie ma mięśni to nawet zejście do niskiego BF nie da oczekiwanych rezultatów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
ok, ok. A czemu krzywdę ?
I ABS czemu tylko 3 x w tygodniu ?





to??



Zmieniony przez - 18lucs w dniu 2013-08-22 19:15:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. bo ćwiczenia z AsW szkodzą na poszczególne odcinki kręgosłupa
2. Brzuch też mięsień - potrzebuje minimum dnia na regenerację. Największy błąd początkujących to katowanie brzucha codziennie przez kilkanaście/dziesiąt minut


ABS-II https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-08-22 19:16:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i dieta na masę czy to dobre rozwiązanie?

Następny temat

Pomocy nie równe mięśnie pleców i kaptury :(!

WHEY premium