SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KUMPLE Z SILKI :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 49497

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
tam nikt pomiarow nie robi. Do niech liczy sie to co lustro pokazuje Na oko moge powiedziec ze po za sezonem maja 47/49 w bicepsie. Co do wyciskania to tez nie wiem ile na raz bo sie nie sprawdzaja. Ten w srodku przysiada ponad 300 a serie grubo ponad 200. Co do suplemetacji i calej reszty raczej pisac nie bede. Moge tylko powiedziec ze jada bardzo dlugo ale male ilosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
konkret foty
przyznam, że to moje ideały

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Mi się podoba to, że wreszcie ktoś nogi solidnie ty trenuje

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawodowcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
No do tego to im jeszcze troche brakuje Grzesiek Poprostu chlopaki sie nie obijaja i trenuja juz kupe czasu. Przygotowania tez robia swoje bo po za sezonem to wygladaja inaczej. Twoj kumpel tez nie kiepski jest Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
dzis wlasnie widzialem sie z tym co prowadzi w ankiecie i zarzekal mi sie ze jest czysty Ma taki bajer ze mu prawie wieze w to A ty na kogo oddales glos Gregor ?? POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O Dżizys kurva ja pier*ole.. nie wierze ze mozna tak wygladac.Świetna robota panowie, naprawde świetna robota. Co ja gadam, świetna to za mało tego sie nie da opisać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5528
No widac ze amatorzy to raczej nie są
Świetne sylwetki. Wypas

Masa to podstawa, zacznij od diety http://bigpaker.net/dieta-na-mase.htm 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 721
o ****a . THE KILLERS ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie.. :)

Następny temat

pol roku na silowni

WHEY premium