SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KUMPLE Z SILKI :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 49510

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 732
prawie jak bling !

Tylko kasa idzie z masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Kruszek kup sobie nowy monitor Pozdro

Dentix nie rozumiem z tym Bling-iem oco ci dokladnie chodzi!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
to jest jeden z czcicieli forumowego blinga który jest dla nich Bogiem i wzorcem we wszystkich dziedzinach życia

o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
o Qrwa tak myslalem ale wolalem sie upewnic. Jesli chodzi o wypowiedz Dentix to .... Czlowieku widze ze nie masz pojecia o tym sporcie. Z calym szacunkiem dla Blinga ale widzialem kilka jego fotek i nie zrobil na mnie apsolutnie zadnego warazenia Wrecz przeciwnie nie widzialem powodow dla ktorych sie tu tak wszyscy podniecaja nad Blingiem. Chlopak ma dobry interes , fajne tattoo , dosc dobrze wyglada no i pewnie jest spoko koles ale takich na peczki. Teraz to mi sie napewno dostanie od jego wielbicieli Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
aha chlopaki z fotek wygladaja o niebo lepiej niz on tak jak wielku z forum. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
Marcin kumple dobra forme zaprezentowali ale jak mowisz szkoda ze braklo jednego dnia widac ze potencjal maja, szkoda ze nie dopisalo szczescie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
narazie jak dla mnie to natan przoduje
a bling chyba nie zajmuje sie tym sportem zadodowo
wiec nie mozna porównywac 2 rzeczy zupełnie innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
marcin sory za offtopic mam prosbe niech ktos podesle mi linka do zdjec blinga czy to na gg czy w tym temacie (jesli autor pozwoli)

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
sory ale jak cos to raczej na GG. To temat o moich kumplach a nie nastepny o Blingu. Po drugie nie wiem czy Bling by tego chcial wiec nie pozwalam

Jak cos to tu masz jego temat i tam jest kilka fotek https://www.sfd.pl/Fajniusi_Pluszaczek_w_natarciu_=D-t185099.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 846
ładnie wyzyłowani,ale troche wiecej masy tez by sie przydało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie.. :)

Następny temat

pol roku na silowni

WHEY premium