SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KTORA KREATYNA LEPSZA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawda Boogi
MNIAQ BZDURY GADASZ

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bralem kreatyna inkosport i polaczylem to z hmb ultimate i mialem dobre efekty na sile i troszke masy mi doszlo aha warto dolaczyc dextroze do kreatyny ja tak zrobilem
pozdrawiam!!!
aha
ludzie mowia ze starcza ona na 6 tyg a tak na serio mozna zrobic 2 cykle bo jak sie da wiecej to organizm i tak to wywala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko ciekawe jak przechowasz kreatynę do 2 cyklu

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Eeeee Lucek - spodziewałem się odpowiedzi:
Kaizen, Creavate itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
a ja wlasnie mam nadziej ze creavate kaizena bo juz czekaj ana poleczce

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
To chyba nie problem przechować kreatynę do następnego cyklu.
Zakręcasz, stawiasz w suchej szafce i jest ok. Nie demonizowałbym tego problemu.
Bul, jeśli chodzi o certyfikat Olimpa to jestem pewny że jest ok. Taki sam ma np. Nutrend
Kreatyna jest u producenta naprawdę tania i dla dużej i bogatej firmy nie jest problemem mieć dobrą kreatynę. Fak że Chinki są znacznie tańsze i przy dużej ilości są to znaczne oszczędności, ale jednak dobra kreatyna to duży prestiż dla firmy i naprawdę mało które wiarygodne firmy sypią tańszy towar

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówisz Son ze jest szanasa na mix olimpa z pirogronianem lub titratem?

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
O ile wiem to na pirogronian i cytrynian ma patent SKW. Bigger pisał że Olimp wkrótce będzie miał mono z SKW. Skoro weszli z nimi w kontakty to pewnie przy okazji wprowadzą dwie pozostałe.
Zresztą ostatnio na forum sporo się o tym trąbi a to dla mnie najlepszy dowód (choć Bigger twierdzi że wyznają teorię spiskową )

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co myslicie otym zeby zmixowac dwie??
pozdrawiam

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Możesz tak zrobić. Nie widzę większego sensu takiego działania, ale w niczym to nie zaszkodzi

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko ovopola

Następny temat

Porada w sprawie suplementow!!!

WHEY premium