SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 8 - mega rozpiska !!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 540
uras walczyl w 2h2h bo promotor 2h2h dobrze sie trzyma z promotorami ksw, mozliwe ze taka wymiana zawodników.
juras porazka?
taktyka odpowiednia, wygral ta walke!

Juras chyba tez z kims sie trzyma!
Ta walke Mameda z Materla widzialem. Ale mialem na mysli jakas MMA.
Poza tym cieszmy sie ze walcza polacy w dobrych galach:)
No tak.. Ale wolalbym tam Kułaka, Materle, Khalidova lub kogos takiego.

ból nie istnieje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 594
Dla mnie KSW lipne za mało doświadczonych zawodników i wyniki są takie jakie są. Juras to dla mnie bańka mydlana ,która pękła. Panowie z KSW muszą zainwestować chyba większy hajs i zmienić formułe. KSW powinno być najważniejszą i mprezą i takiemu Materli czy Khalidovi powinno opłacać się walczyć w turnieju. Za dużo było też debiutantów lub gości z małym dorobiek! a już zaproszenie gości o których wiadomo ,że są leszcze jak Ishkhan Zaharyan czy Maik Stumbries to jakaś żenada. Najbardziej rozbawiło mnie zwycięstwo Oliynyka. Gość sprowadził chłopców na ziemię. Może skończy się wzajemne lizanie po dupach ludzie wezmą się do solidnej pracy!!! Bo narazie to do najleprzych brakuje nam bardzo dużo. Francis Carmont chyba kompletnie olał tegoroczne KSW jak na niego patrzyłem to myślałem ,że zaraz dostanie zawału a i tak moim zdaniem był leprzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
Najbardziej rozbawiło mnie zwycięstwo Oliynyka. Gość sprowadził chłopców na ziemię.

niby dlaczego? weteran bodogfight, zawodnik sambo, mial plan, wykonal go, wygral, bez napinki. szacunek dla niego.

Francis Carmont chyba kompletnie olał tegoroczne KSW jak na niego patrzyłem to myślałem ,że zaraz dostanie zawału a i tak moim zdaniem był leprzy.

lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
weteran bodogfight, zawodnik sambo, mial plan, wykonal go, wygral, bez napinki.
w dodatku walczył z samym Fedorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
hehe FOD, nie pisalem bo o tym pan Janisz powiedzial

skromny jak fedor byl olexey i mial smieszne spodenki, najbardziej doswiadczony chyba byl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 540
skromny jak fedor byl olexey i mial smieszne spodenki, najbardziej doswiadczony chyba byl.
szkoda, ze wygrał

ból nie istnieje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
dlaczego szkoda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żadna szkoda.
zasłużył na zwycięstwo, i wygrał.
proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 540
Dla mnie szkoda bo po 1. nie wygrał Polak, a po 2. tym Polakiem był Kułak:) Wiec podwójna szkoda:)

ból nie istnieje...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głowa i szczęka

Następny temat

Kalafiory

WHEY premium