SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 8 - mega rozpiska !!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10693
Może kiedyś nadejdzie dzień w którym zobaczymy Mameda walczącego w UFC z najlepszymi zawodnikami świata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1886
Mamed mnie nie przekonuje... Jakoś nie lubię czeczenów od czasu kiedy napadają na szpitale i szkoły . Jeszcze ta obciachowa koszulka czeczenia Freedom, czy jakos tak, ale do rzeczy. Mamed wydaje mi się "sezonową rewelacją", Dave Dalegliesh to wg mnie taka czerwona latarnia, poprawiacz rekordu, więc nie podniecam się tym zwycięstwem. I nie mówcie mi tu o UFC od razu, bo obrażacie np Tomka Drwala, który aby wystąpić w UFC, musiał pokonywać dużo bardziej wymagających zawodników w całej swojej karierze.

Polscy zawodnicy walczący w turnieju trochę bez wyrazu:/, liczyłem naprawde na zwyciestwo Kułaka... Ogólnie gala ciekawa,

PS
AAAAAAAAUĆĆĆĆ!!

http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
Mamed wydaje mi się "sezonową rewelacją", Dave Dalegliesh to wg mnie taka czerwona latarnia, poprawiacz rekordu, więc nie podniecam się tym zwycięstwem. I nie mówcie mi tu o UFC od razu, bo obrażacie np Tomka Drwala, który aby wystąpić w UFC, musiał pokonywać dużo bardziej wymagających zawodników w całej swojej karierze.

no to mnie rozsmieszyles ....

podaj przyklady wymagajacych rywali Tomka Drwala.

Dave Daelgliesh to nie kelner - mylisz pojecia:D, grubo go obraziles.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
''Mamed mnie nie przekonuje... Jakoś nie lubię czeczenów od czasu kiedy napadają na szpitale i szkoły . Jeszcze ta obciachowa koszulka czeczenia Freedom''

A co ma piernik do Wiatraka? Nie szufladkuj ludzi. Ma koszulkę i bardzo dobrze, Jeśli jesteś patriotą też byś taką nosił jakby obce państwo toczyło wojnę na twoim terenie.


''Mamed wydaje mi się "sezonową rewelacją''

Jak długo się interesujesz MMA ? 5 miesięcy ?


''Dave Dalegliesh to wg mnie taka czerwona latarnia, poprawiacz rekordu, więc nie podniecam się tym zwycięstwem.''

Tak tak bo Dalegliesh walczył z samymi slabiakami, z takim Magomedovem, Silva, Rupponenem itd...

''I nie mówcie mi tu o UFC od razu, bo obrażacie np Tomka Drwala, który aby wystąpić w UFC, musiał pokonywać dużo bardziej wymagających zawodników w całej swojej karierze.''

Zawada, Dalgliesh, Pokrajac żeczywiście ehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szanuję go za to, że jest takim patriotą, i tą koszulkę ma założoną przy każdej walce.
przeciwnik Mameda nie był kelnerem Blastboy sprawdz sobie jego rekord na sherdogu.
a co do sezonowej rewelacji, to mylisz się bardzo grubo, bo juz dość długo trzyma bardzo wysoki poziom.

Moim zdaniem Mamed jest lepszy od Tomka Drwala, ale to tylko moja opinia. Fajnie byłoby obejrzeć ich walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
No miała być walka o ile się nie mylę to na FCP ale nie doszło do konfrontacji a szkoda, bo obecnie to chyba dwaj najlepsi zawodnicy MMA w Polsce, no i Nastula ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
never mind

Zmieniony przez - ziper69 w dniu 2007-11-13 11:57:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
"Jeśli jesteś patriotą też byś taką nosił jakby obce państwo toczyło wojnę na twoim terenie.'

Jakie obce panstwo?Slyszales kiedys o panstwie Czeczenia?Nigdy nie bylo i nie bedzie takiego panstwa, ludzie opanujcie sie z ta agitacja Wyzwolenia Kaukazu bo tam nie ma co wyzwalac! No chyba ze jestescie z WWf,albo Zieloni albo innego lewicowego syfu i chcecie zeby te owce i inne bydlo frywolnie pokaukazie biegalo, bo gdyby nie ruscy to tam juz nic kompletnie by nie bylo.A jezeli juz tak walczycie o wolność narodow to ja jestem ze utowrzeniem PAństwa Śląskiego!!

A tak co do reszty Mamed bardzo dobrze, jeden z lepszych w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Moje wrażenia:
-Oprawa jak zawsze na super poziomie. Z przyjemnością się ogląda.

-Akcja z telebimem i Wosiem: totalna żenada. Kto to qrde ustawiał? Powinni mu to teraz solidnie wynagrodzić. Całe szczęście że rozcięcie nie miało wielkiego wpływu na wynik walki.

-Walka Błachowicza: Niezły początek, piękne wyjście z kimury, ale chyba nie sądził że uda mu się zrobić ten sam numer dwa razy..? Następna akcja była dokładną powtórką poprzedniej, tyle tylko że tym razem skończyło się inaczej.

-Walka Jurasa: miało to być pokazanie niedowiarkom że Juras zasługuje na status gwiazdy polskiego mma i taki szum medialny jaki wokół niego robią. Niestety wyszło odwrotnie. Słabiutka walka z totalnie pojechanym przez sędziów wynikiem. Kolejny mocny cios dla jego reputacji.

-Finał: nie lubię Kułaka ale byłem pewny że poradzi sobie z "ukraińczykiem". Totalny szok. Nie dziwię się że nie chciał wstać z maty. Na jego miejscu też bym próbował się pod nią schować.

-Walka Mameda: nic do dodania. Dlaczego nie upomniała się jeszcze o niego żadna poważniejsza organizacja?

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Może źle się wyraziłem nie państwo ale naród jak najbardziej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głowa i szczęka

Następny temat

Kalafiory

WHEY premium