SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA przerwany cykl to zle wplynie na wyniki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58


SIEMA,mam taki problem- biore kretke i przerwalem cykl na pare dni oraZ nie biore jej o tych samych porach np. raz zarzyje o 18 a raz o 22 kreatyna ma dobrego kopa na poczatku a czy jak teraz odlozylem ja na pewien okres to potem jak znowu bede ja bral to bedzie dzialac przy odpoiednim stosowaniu jej? nie piszcie tylko co trzeba robic przy kretce bo to wiem.

MOTYWACJA=MASA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58
wyjde na idiote ale jak wsadzic te male zdjecie pod swoj nick nie moge znalezc tego na poscie PRZEPRASZAM za te pytanie wiem ze musi byc na forum ale nie moge znalezc. edytowalem zdjecie na 80x80 pikseli a i tak sie nie udalo CO JEST? ehh.

MOTYWACJA=MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
co do avka - lewy gorny rog masz grubym drukiem napisane FORUM
najedz kursorem i wybierz "zmiana danych"
zalogujesz sie i bedziesz miec pola do wypelnienia
jedno z pol"Zdjęcie (avatar na forum)" wstawiasz co tam chcesz
Uaktualnij dane

gotowe


Zmieniony przez - anabolX w dniu 2007-01-01 04:43:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm...
następny cykl kreatynowy nie będzie już taki "spektakularny" jak ten, ale kreatyna zawsze dziala, możesz być tego pewny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58
wzialem dopiero 20 tabletek i przerwalem na pare dni zostalo mi jeszcze 180 tabletek - bedzie z nich pozytek??

MOTYWACJA=MASA

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58
ale poczatek z kreatyna <20 tabletek> jest u mnie niezly - zmienila sie klatka a teraz jej nie biore bo czekam na sztange a nie chce marnowac krety na samych pompkach wiec przerwalem cykl bo czekam na sztange, TA KRETA CO MI ZOSTALA <180 TABL.> DA JESZCZE EFEKTY PRZY DOBRYM TRENINGU? za pozno dowiedzialem sie ze kreta ma dobrego kopa na poczatku nie wiem teraz czy jej nie zmarnowalem POMOCY odpowiadajcie

MOTYWACJA=MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nie zmarnowałeś jeśli ta sztanga na dniach bedzie to bież smiało od dzisiaj (no chyba że za miecha dopiero sprzet to nie bierz)
chciaż jak nie masz dostępu do siłki, to masz lipe:/
rób możliwie dużo kombinacji:
pompki szeroko/średnio/wąsko/nogi na ziemi/uniesione
podciąganie na drążku/trzepaku: szeroko wąsko/nachwyt/podchyt
przysiady 2nogi/jedna noga
wspięcia...etc kumasz o co mi chodzi???

ps
turok16 kumpel na 150mega capsów z 37 na 42 w kablu więc więcej niż 1.5

mi tak koło centa szło na pierwszych 3 cyklach
ale co dobre szybko sie kończy:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58
kumam kumam, ja nie mam sprzetu i robilem wiele kombinacji z pompkami ale kreta jest niezla dalo mi kopa przy tych samych pompkach ale gdybym mial sprzet to zapewne bardziej kreta bylaby wykorzystana.

MOTYWACJA=MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58
bio44 ten twoj koks ktory brales przez 3 cykle to byl dobry a potem zastoj ? przestaje dzialac ? p.s co ile dni trzeba ciczyc na mase? co 2? bo z pewnoscia nie zaleca sie cwiczyc codziennie bo nic sie nie przytyje.

MOTYWACJA=MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58
MAM WIELKIE PYTANIE- jesli teraz przerwe cykl to za jaki czas moze byc zaczety drugi cykl????

MOTYWACJA=MASA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer 2007

Następny temat

Cel Pump + mono

WHEY premium