SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRAV MAGA kontra COMBAT 56

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
aktualnie cwicze KM a wczesniej c56.Uwazam ze KM ma przewage ponieważ c56 to rozwiązywanie problemu który już jest natomaist KM to takze wyprzedzanie i unikanie problemu .Co do intensywności kreningów to na c56 w porównaniu do KM było lajtowo.Tera zjestm cały poobijany po kazdym treningu i wymeczony na maxa .Chociaz czuje ze cwicze. c56 jest ok al epamitajcie ze to tylko wariacja na temat KM dostosowana bardziej pod słuzby mundurowe ale czy ktos z was bedzie skuwał kajdankami agresora na ulicy?Inna sprawa to duzo zalezy od trenera.jak jest dupowaty to potrafi spieprzyc wszytsko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
z tego wynika że miałeś dupowatego trenera od c56, a gdzie trenowałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
być może ,trudno mi to ocenić.Trenowałem w Kutnie u takiego komandosa.Wątpie żeby była to oficialna sekcja chociaz gość miał stopień instruktora itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
no i sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, szkolenia prowadził jakiś tajny komandos, dobrze że chociaż kravke masz na poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
ok, nie twierdze ze to było tak jak powinno być.Moim zdaniem gośc jest ok i jest dobrze wyszkolony ale to nie znaczy ze on umie dobrze szkolić. na treningi KM nie narzekam, ostry dopieprz wiec jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 179
Krav Maga jest miedzynarodowym systemem!
A C56 jest polskim takze nie kazdy moze wyprubowac Combat56 i nie ma co porownywac nawet nie ma do czego, nie wystarczy poczytac na dany temat bo opinie zawsze sa rozne.Dopuki sie czlowiek sam nie przekona i nie w czuje w system nie moze wiele powiedziec nie praktykujac.Combat56 w sytuacji krytycznej zapene tez staje sie agresywny bo nikt nie bedzie sobie lezal i sluchal jak napastnik go oklada.A w Krav Magu pracuje sie na treningach poprostu w sytuacjach stresu nie jest nakazane zabic napastnika czy atakowac to jest tylko samoobrona.Chciala bym bardzo miec okazje sprawdzic system C56 lecz wiem ze to nie bedzie mozliwe.I jest kochani taka roznica ze C56 jest dobre dla wojska zeby godnie bronili nasz kraj.Natomiast Krav Maga jest po to by matka wieczorem mogla wyjsc spokojnie po chleb dla dziecka by dziecko nie poszlo glodne do szkoly rano.

"Nothing's gonna change destination (set be desti)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
Witam jestem nowy na forum ale czytam co tu piszecie na temat kilku sztuk walki i tak na dzien dobry moge wam powieedziec nie ma jednej najlepszej sztuki walki takiej ktora bedzie najlepsza z lepszych jedna jest dobra w ataku druga w obronie wszystko najlepiej uzupelniac

kilka lat trenowalem taekwon-do ale pomimo tego trenowalismy c-56 z kumplem kickboxing czasem wrestling w stylu wolnym a czasem wszystkie techniki obezwladniajace i chwytajace jakie tylko gdzies widzielismy i wydawaly nam sie fajne czy cos w tym stylu rowniez trenowalem rosyjska systeme a w ssumie bylem na seminarium taekwon -do na ktorym byla praktycznie caly czas systema co do KraV Maga mam swoje zdanie a brzmi ono- walka dla tchorzy (nie nazwe tego sztuka walki bo tym nie jest i nigdy nie bedzie nie zasluguje na to miano) kazdy kto trenowal KM czy uczyl was tam ktos jakichkolwiek zasad na ulicy czy w walce powiem tak to wszystko czego sie nauczylm przez lata treningu to takze kodeks samouraja i kilka innych kodeksow ktore mozna wykorzystac takze w dzisiejszym zyciu zasada kodeksu samurajow jedna najwazniejsza ktora mozna stosowac nawet dzis

''samuraj nie walczy z wiesniakiem''

wystarczy by uniknac niechcianej walki kazda sztuka walki ma jakies zasady widzialem wojskowe style walki i rowniez kalaki wsxyzstko

tutaj zadajecie pytanie jaki system walki jest lepszy Km czy c-56 oczywiscie ze c-56 ktos tuitaj stwierdzil ze C-56 jest nastawione na atak ...otoz nie tylko bo jest wiele naprawde duzo tevchnik do obrony ktore sam z powodzeniem czasem stosuje i nie musze kopac nikogo po klejnotach przynajmniej nie maja mnie za ciote jak pomimo tego ze gosciu jest 2 razy wiekszy ja go klade na glebe z nastawieniem

''walnie mnie ...padne...wstane...i oddam dwa razy mocniej...''

co do treningow treniingi C-56 ekhm mozna sie zajechac ...chcecie poprowadze Wam trening taekwon-do w naszym stylu po 25 minutach rozgzrzewki najwieksze pakery padaly wiec jak ktos madrze poprowadzi trening kasdy bedzie ciezki i dobry ale nie kazdy musi taki byc treba trenowac na wszystko co z tego ze bedziecie silni skoro nie bedzie szybkosci i odwrotnie a jeszcze trzeba sie rozciagnac...itd..


czyli jhedno slowo kazda sztuka walki jest dobra(poza KM) ale na swoj sposob i niekiedy w okreslonej sytuacji a czasem warto byc przygotowanym na wszystko ...bo mozesz byc dobry w parterze ale jeszzeli jestes slaby w stojce nic nie zdzialasz na ulicy


no dobra pewnie mi sioe off top wrypal jak cos piszcie na maila jezeli tu zajrze to moze minac troche czasu

pozdrawiam

...co mnie nie zabije to wzmocni..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LordOfWar7, od czterech tygodni czekaliśmy niecierpliwie na słowo które rzuci wszystkim inne, lepsze światło na temat systemów militarnych.

Witam jestem nowy na forum... - da się zauważyć.

... na dzien dobry moge wam powieedziec nie ma jednej najlepszej sztuki walki takiej ktora bedzie najlepsza z lepszych... - bardzo odkrywcze.

... kilka lat trenowalem taekwon-do ale pomimo tego trenowalismy c-56 z kumplem...
- nie ma jak treningi z kumplem - te w normalnych sekcjach się nie umywają.

... co do KraV Maga mam swoje zdanie a brzmi ono- walka dla tchorzy... - wielu z nas, w tym także wilk, wreszcie dowiedziało się dlaczego trenuje/trenowało KM.

... nie nazwe tego sztuka walki bo tym nie jest... – jasne KM to system militarny.

... wszystko czego sie nauczylm przez lata treningu to takze kodeks samouraja i kilka innych kodeksow...
- "co Ty wiesz k...wa na temat samurajów i ich kodeksu".

pozdrawiam

BTW Liczba wysłanych artykułów nie jest imponująca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
oj widze ze kogos cos urazilo wiec co do treningow z kumplem

twierdzsz ze nie sa dobra droga niz treningi w sekcji ....hmmmm....no widze ze sie bardzo zasmuciles tym powiem Ci gosciu wiele mozna nauczyc sie samemu wystarczy naprawde ostro trenowac skoro przed wyjazdem na mistrzostwa swiata trenowalismy kilka godzin dziennie

no i kolejna rzecz kumpel mial okazje walczyc z mistrzem sqwiata i go pokonal trening polega na wlasnej woli i samozaparciu i byc moze nam czasem sie udaje bo jestesmy samoukami przychodzac na pierwsze treningi juz co nieco umielismy alew widze ze twierdzisz iz KM jest najlepsza dla Ciebei

co wiem, o kodeksie -a Ty co znawca ciekawe bo twierdzaisz ze go k..a nie znam dzieki skoroc taki spostrzegawczy i wszz mi liczby do totka jak wygram to podziekuje wrozko

i nadal uwazam ze kopanie po jajach wymyslone przez zydow zeby udowodnic ze moge wygrac walke jest tchorzostwem moge nauczyc tego kazdego za darmo - jak kopac najskuteczniej w jaja o przepraszam nasterydowanych cwaniaczkow nie mozna kopac po jajach bo ich nie maja prawda no to z niektorymi sie juz nie wygra sory koles nie mielismy takiej mozliwosci jak ty trenowac C-56 w sekcji chociazby przez kase i brak takiej sekcji w promieniu jakis 300 km czyli jezdzenie chodciaby pociagiem sie niak kalkuluje ..ja moze nie jestem tak dobry jak bylem - problemy zdrowotne, ale moj kumpel bylby bardzo zadolwolony i pokazal Ci jak bardzo ladnie mozna sie nauczyc czegos samemu trenujac cod\ziennie i bez trenera czy kogokolwiek co mowi nam co mamy robic bo nap niepotrzebne rzeczy jak kopanie w jaja sobie odrzucamy a no i wszystko czego soie nauczylismy jest niby cywilan wersja C56 problem polega na tym ze wiekszosc technik obezwladnia przeciwniewka w taki sposob ze jest juz tak usz\kodzony ze ciezko mu wstac przez reszte zycia.....i uwazam ze c-56nie jest dla sterydowcow ktorxzy nie maja co z robic z adrenalina ktora maja pooprzez branie tego swinstwa.......i co wam do daje....



a co do trenera naszego no zapomnialem dopoisac mamy film szkoloniewy C-56 nagrany przxez samoego Kupsa w ktorym sam osobiscie pokazuje wsz\sytko a na poczatku nasz trener i kumpel p[rzy okazji 2 Dan taekwo-do ....10 lat kick boxing i kilka innych systemow sztuk walki wiesz po wprazowadzeniu BAS 3 C-56 ktory z niego sie wywodzi jest bardzo proste a BAS 3 uzywa S.A.S i kilka innych oddzialow antyterrorystycznych


Twoja wupowiedz jest bardzo krytyczna jezeli tak witacie nowych uzytkownikow to dzieki przeczytaj moje ostatnie stwierdzenia udowodniles swoj poziom


najwiecej osiagniesz sam bez trenera

...co mnie nie zabije to wzmocni..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Nie no bez kitu, ja znow zaczynam lubic to forum, dzieki takim ludziom jak LordofWar - tutaj chyba polowa odob dla jaj pisze.

Lord- gdyby nie to, ze ten dzial jest martwy i wszyscy na niego leja to na dzien dobry mialbys bana za glupote. Twoj post to w wiekszosci stek bredni, ktore za***iscie jednak wpasowuja sie w ksztalt calego forum.

Jak to napisal Bah - C/S is dead

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMIANA MODERATORA.

Następny temat

Karate photos

WHEY premium