SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOXOWNIA TO ZŁODZIEJ !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
witam wszystkich !! załozyłem ten temat ku przestrodze !! Znawca z działu doping KOXOWNIA <Piotr Burczyk> okazał sie złodziejem przesłałem mu pieniazki w wysokosci 230zł i mnie ze tak brzydko powiem wy***bał.Mielismy zrobic mały interes ale okazał sie zwyklym złodziejem teraz za 230zł bedzie miał troszke nieprzyjemności.Pozdrawiam All
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
teraz konto w banku mozna utworzyc nawet z neta wystarczy poslac skany i masz konto,a dowod np znalazles i na tego kogos dzialasz a pieniadze z konta na biezaco mozesz odbierac.Z kafejki logowania itd. i gowno ucicha spraw allegro samych policja ma tysiace o tzw.walach.A widzialem ostatnio typa co policja sciga bo mial 20 roznych kont bankowych na rozne nazwiska.A co do tematu mam kogos znajomego w przestepstwach gospodarczych to troszke ku temu wiemcoraz wiecej z internetu oszustw wykrywaja,ale to sa duzo powazniejsze waly niz jakies pojedyncze wyslanie metki pozdro PS klocie sie dalej :) ktos komu zalezy na dalszym dzialaniu walow nie robi.A robi to tylko zwykly prostak bez glowy,ktory predzej czy pozniej zawsze sie doigra bo nie zawsze los jest taki dobry ...

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Czy aby Ty nie okazałeś sie trochę naiwny

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 473 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12334
no co sie dziwisz, zbiera kase zeby w koncu ta chalupe ze zdjec otynkowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 948 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18944
wątpie zeby cie koxownia wy***
bał , cos mi sie wierzyc niechce co ostanio sam sie na forum robi


Zmieniony przez - hipek19 w dniu 2006-10-11 09:48:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
kiedys juz z nim robiłem interes zaufałem chłopakowi wysłałem najpierw peniadze i dostałem to co chciałem teraz jednak to sie zmieniło wali ludzi po rogach i za to bedzie ostro bekał jesli ni eiwezysz moge wrzucic na xero dowód wpłaty !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie musisz! Dziwi jedynie niska kwota Twojego kłopotu!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
tu nie chodzi o pieniązki !! tu chodzi o zachowanie nie lubie kłamstwa... z drugiej strony spójrz na to jak on sie zachował kiedy sie połasił na taka kwote...ehh szkoda pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
napewno tez jest pijak!

bo kazdy pijak to zlodziej!

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
najpierw robicie interesy z frajerami
potem sie zalicie
jak kupujecie legalne rzeczy to macie dzial targowisko
jak nie legalne, typowe dla tego dzialu to macie pewne i sprawdzone strony

sami robicie sobie problemy, zamiast pomyslec czasami
juz pomijam, ze to ktorys taki przypadek w krotkim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
maniac ale przeciez gość był zaufany...do pewnego czasu jak widać...napisałem tego posta po to aby było to przestrogą dla innych niektórzy widza status znawcy i mysla ze koles jest ok niestety nie w tym przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
a co za problem zdobyc status znawcy ? kwesia tygodnia(50 sog)
To, że ktoś jest na forum od pół roku ma status znawcy czy nawet specjalisty niczego rzetelnego nie moze oznaczac. Taka jest niestety mentalnosc ludzi ze będą próbowac cały czas aby było taniej chociaz na paczce 300zł zaoszczedza 15-25zł(które nie jest tak cięzko dołozyć) kosztem ryzyka, to jednak takich sytuacje jest coraz więcej.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino

Następny temat

spadek libido ?

WHEY premium