SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONTUZJA ?? Nieee

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W dziale zdrowie, rzadko odpisują, w zasadzie jest to o siłowni więc daje tutaj.

Witam ! no więc trenuje długo z głową, technikę mam opanowaną perfect, tak na wstępie. Ostatnio podczas treningu nóg, nie szalałem z ciężarem i robiłem dead lift, obciążeniem 55,60 kg i j**nęł* mnie coś. Nie proponujcie mi lekarza, bo wiem, kiedy iść, nie prosiłbym o poradę. Lecz lekko mnie kuło, ale dokończyłem serie x3. Do teraz jest ok. Jaka mogłaby byś przyczyna? Pierwszy raz od tylu lat, coś mnie zabolało, nie miałem nigdy żadnej kontuzji.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nadwyrężyłeś, przejdzie, tak to możesz smarować maścią końską
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówisz? Dzięki za odpowiedź. Możliwe, że to właśnie to jest przyczyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie, nie raz tak miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. Ciesze się to czytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Koniecznie sprawdź czy było 55,60 kg bo jak 55,70kg to już lekarz.

Plastry rozgrzewające , maść rozgrzewająca itd. Zobaczysz po jakimś czasie jak to miejsce wygląda.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Było 55 kg, ale do tej pory mnie już nic nie boli i dokończyłem serie, to nie był tak mocny ból, że musiałem zrezygnować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
Poswiecaj wiecej czasu rozgrzewce, bo to moze byc pierwszy sygnal organizmu, ze cos robisz nie tak. Nastepnym razem moze sie skonczyc czyms powazniejszym.

Ja tak sobie zalatwilem bark pare lat temu i nadal sie odzywa jak jest nie dogrzany.

Zmieniony przez - Slith w dniu 2013-04-09 14:04:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
może czworoboczny nie rozgrzany lub po prostu skurcz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możliwe. Zobaczymy na następnym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Moim zdaniem nie jest to spowodowane złą rozgrzewką a brakiem magnezu lub niewłaściwą dietą bądź też jej brakiem.
To był skurcz też spotkałem się z podobnym przypadkiem gdzie ból przypominał kucie lub szczypanie mięśnia, zostawienie tego problemu przyniosło w skutku ból obręczy barkowej a raczej praktycznie całej strony mięśnia czworobocznego, maści rozgrzewające pomagały ale na krótko, dieta kulała nie miałem możliwości regularnie przyjmować posiłków, poprawiłem to jednak i tak nie było do końca super ból był jeszcze odczuwalny więc kupiłem MZB po 5 dniach stosowania ból zaczął ustępować i po około 10 dniach już było ok.
3 tygodnie braku komfortu podczas ćwiczenia więc lepiej jest wcześniej pomyśleć o tym gdzie można popełnić błąd i nie dopuścić do powstania kontuzji.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój sprzęt do siłowni moja siłownia :)

Następny temat

Prosił bym o ułożenie treningu i diety :)

WHEY premium