SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS NA NAJLEPSZA SILOWNIE DOMOWĄ SFD!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Może by zorganizować konkurs na najlepszą samoróbkę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
O i wydaje mi się ze to by było najbardziej sprawiedliwe, bo kupić mozna wszystko jak się ma kase a samoróbka to samoróbka

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
najpierw potrzeba 5-7 osob do jury, potem pomyslimy dokladnie co i jak ma wygladac

ale z samorobka to ciezko bo np wyciag ciezko zrobic samemu


i np. tacy jak ja , jak zaczynalem to cwiczylem na lawce zrobionej samemu z drewna, ale potem ciezary szly coraz wieksze i dla bezpieczenstwa musialem kupic dobra lawke ( nie mam spawarki, mieszkam w bloku, i kupno wyszlo mnie najtaniej )

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2010-12-24 15:42:09

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Kamil ja z kolegą zrobiliśmy wyciąg samemu, fot niemam, co prawda najlepszy nie był ale szło ćwiczyć spokojnie na nim

Ja też zaczynałem od ławki z deski i klocków i sztangi z rurki i betonowego obciążenia,

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2010-12-24 15:44:16

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
na dolny zakladam +100, jakbym mial samemu robic taki wyciag wyszloby mnie 2x drozej dlatego trzeba sie bedzie dokladnie zastanowic jakie silownie brac pod uwage

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
No w sumie to i racja

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Kupnych nie ma co oceniać. Wg. mnie to będzie bez sensu. Wiadomo, że najlepsze siłownie to takie które mają dużo fajnego sprzętu i znajdują się w dużym, przestronnym pomieszczeniu. Niestety nie każdy ma takie warunki (zarówno finansowe jak i pouwłaszczeniowe). Lepszym rozwiązaniem mogą być samoróbki, choć tu też nie każdy może wziąć udział. Takie jest moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Dużo osób podejrzewam ze tak jak ja z biegiem czasu pozbyło się sprzętu samoróbki i w to miejsce kupili normalny profesjonalny, ciężko będzie dojść do kompromisu i oceniać sprawiedliwie.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
nie ma sprawiedliwosci, to ja będę prawem !

i najlepiej bedzie poprostu oceniac wszystkie domowe silownie bo kompromisu i tak niebedzie

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Chyba tak jak mówisz, ta co ma niezbędny sprzęt i obciążenie oraz dobry klimat.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz. prosze o pomoc

Następny temat

Pytanie

WHEY premium