SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KEVIN LEVRONE - MASA BYŁA, ALE SIĘ ZMYŁA

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
ciebie to ja juz dawno olewam więc daruj sobie!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zeczywiscie mnie olales, pozatym po co spamujesz jak nie masz do przekazania niz z sensem
nie wiem w jakiej krainie zyjesz,ale jest to kraina ludzi ktorzy nie rozumieja tego ze kevin przez te zmiane mogl przestac sie podobac innym ludzom,
nie rozumiem po co krytykujesz zdania moje i innych,
mi sie nie podoba i to wszystko...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Sog dla Fullblown'a za obrone Kevina(chociaz wszyscy wiedza, ze jest On najwiekszym fanem Levrone'a - no,moze oprocz mnie).
Do wszystkich, dla ktorych Kevin jest teraz cienki: daj wam Boze wszystkim wygladac w szczycie formy tak, jak On teraz, ale gwarantuje, ze nie bedzie latwo i szybko. Mimo wszystko, to nadal jest kupa silnych i bardzo sprawnych miesni.a pare lat temu Kevin scigal sie z Dwayne'm Chambersem(ktory byl wowczas drugim sprinterem swiata) na 60m i przegral minimalnie, bo stracil pare metrow na starcie.Bylo to w okresie miedzystartowym i Kevin mial swoja normalna, "zawodowa" mase - czy ktos z Was, olbrzymow krytykujacych go tak potrafi tak biegac?
Widzialem w ubieglym roku Doriana Yatesa: tez wazyl na oko mniej niz 100kg - co z tego? byl oczywiscie ubrany, ale widac bylo jego przedramiona - zycze takich wszystkim aktywnym kulturystom.
Do kolegi powyzej: oczywiscie, w pewnym kregu Kevin mogl przestac sie podobac, ale to jest waski krag fanow zawodowej kulturystyki, a do tego kregu on juz (czy to sie komu podoba, czy nie) nie nalezy.W swoim czasie wygladal doskonale jako zawodowiec i odpowiadal wszelkim standardom.Teraz jest aktorem i jestem pewien ze jego obecna forma jest celowa i odpowiada standardom biznesu filmowego.(na marginesie:ja tez wolalbym go w poprzedniej formie-w koncu to moj ulubiony zawodnik, ale kogo moglby wtedy zagrac?tylko zawodowego kulturyste albo Hulka).Tak czy inaczej, KEVIN RULES!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Crash sam bym tego lepiej nie napisal swieta racja

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Crash moje zdanie jest bardzo bardzo podobne
wreszcie ktos kumaty...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
FULLBLOWN te jego 61 cm to pewno na masie i po treningu na bica

Na zawodach miał koło 110-116 kg, poza na masie pewno ze 130 kg, a dziś 97 kg. Szybki zjazd, tak jak by w ogóle przestał ćwiczyć.

Gwiazdy lat 70/80 tych sa dziś (lub jeszcze niedawno) cięższe niz kiedyś na scenie. Co prawda głwnie przez to, że wtedy takich masywnych zawodników nie było, a dziś łatwiej o mase i rzexbe jednocześnie.

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
wortal-61 cm miał na kilka tygodni przed zawodami na rzezbie!!!!(na zimno)

Zmieniony przez - FULLBLOWN w dniu 2005-09-14 14:01:54

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Ale ty chrzanisz czasem.

Kev ma tyle samo wzrostu co Coleman, i Kev przy wadze 114 kg miałby więcej cm w bicu co Coleman przy 130 kg, daj spokój!
Od razu widać że R.Coleman ma więcej w bicepsie (który ma ponoć 58-60 na rzębie i koło 62 cm na masie).
Poza tym mam stare gazety i wywiady z Kevinem, gdzie pisało, że na rzeźbie ma koło 57 cm, te 61 to na mus na masie, o ile miał tyle.

Nie łykaj wszystkich tekstów jak świeże bułeczki.
Tak samo jak krążą mity z wielkością bicepsa Arnolda, że miał na zawodach 57 cm.
W któryms z wątków o Arnoldzie dałem linki do oficjalnych pomiarów na zawodach i wag zawodników. Arnold miał na rzeźbie 107-115 kg i 52-54 cm w bicu (na zawodach w latach 1968-72).
Więc nawet on, jeśli miał te 57 cm, to na pewno na masie i po napompowaniu.

Łykacie tak, że głowa boli czasem rózne historie.
Zapewne wyjedziesz zaraz z tekstem, że sam trzymałeś mu centymetr krawiecki do pomiarów
W takim razie, jesli miałby Kev 61 cm na rzebie, to ma masie z 64 a po napompowaniu po ćwiczeniach koło 66 cm!!!! (prawie rekord świata ) Człowieku, na jakiej ty planecie żyjesz?

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
no wortal z tym 66 to troche wyjechales

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
WORTAL jestes w błedzie bo*****a wiesz.kevin ma inny sposób na kulturystyke.poza sezonem jest mniejszy a dopiero podczas przygotowan ma maxymalne wymiary!acha i masz racje to były stare gazety te co czytałes.moje wiadomosci o jego wymiarach są swiezsze.wcale nie ma mniejszych od colemana.to jest po prostu inna budowa genetyczna ramienia.kev ma długie rozłożyste bicepsy oraz największe tricepsy w całym biznesie(bez tylora bo w ich prawdziwosc bardzo wątpie).widzisz mało wiesz a sie odzywasz i zachowujesz sie jak gówniarz.myslałes ze zabłysniesz jasniej niz gwiazda betlejemska a tu taki pech!acha i jeszcze tak amała ciekawostka- większosc kulturystów zawodowych mierzy sobie miesni nie całkiem na zimno tylko po kilku seriach



Zmieniony przez - FULLBLOWN w dniu 2005-09-15 07:24:55

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty do biegania gdzie dostane w Poznaniu?

Następny temat

ŁAWKI, pomóżcie

WHEY premium