SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KANARY

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzisz więc w świetle prawa to ty jesteś winny i niepotrzebnie jeszcze się szarpiesz teraz.

A kanar ? taka jego praca, każdy ma inną, niesłusznie, że Ci zayyebał bo nie może, ale gdybyś od razu powiedział o co chodzi i przy odrobinie kultury myślę, że obyło by się bez mandatu, wystarczy głupi powód : śpieszysz się do dziewczyny, mamy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 233
Przyznaje sie ze nie jestem bez winy. Jednak kanar również nie mial prawa mnie uderzyc. Dodatkowo kwestia dwoch mandatów??

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mógł wsypać Ci znacznie więcej, jeśli jesteś w obec nich arogancki to znajdą byle pretekst żeby wstawić Ci na maxa. Jeśli masz świadków to zakładaj sprawę, że Cie kanar pobił i może jakoś pójdziecie na ugodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 233
Dostalem dwa mandaty. Jeden na 300 drugi na 120. Jak mozna zostac ukarany 2 razy za to samo? nie rozumiem. Po sądach nie bede chodzil bo szkoda mi czasu. Ale jutro jade sprawe do nich wyjaśniać szczególnie tych dwóch mandatów

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
To chociaż ich postrasz sądem bo ja na ich miejscu kasy bym nie oddał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
Hehe ja raz dostałem mandat od kanara ale jednego,
miałem do zapłaty 80zł i miałem odrazu to dałem
ale jakby mnie kanar uderzył to chyba bym go roz*******ił hehe .
Niewiem co zrobisz ale lepiej zapłacić mandaty,
albo nie płac hehe.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie, powiedz że masz świadków ( przyaktorz troszkę ) i może akurat się uda, bo uderzyć nie miał prawa.

jak nie zapłaci to będzie na liście dłużników i potem nie wyjedziesz za granice np jak byś chciał, a potem nawet jak zaplacisz to i tak długo trwa wykreślenie Cie z tamtąd, więc jak jutro nie podziała to poprostu zapłać i będziesz miał nauczkę na przyszłośc

Zmieniony przez - Anabolicco w dniu 2009-08-29 15:14:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Kumpel się kiedyś szarpał z kanerem ale udało mu się uciec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
juve101 tak tak dziecko byś go roz*******lił swoimi śmiesznymi tekstami chyba

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja pamiętam jak kiedyś kolo jeździł w autobusie do szkoły 11km, dostawał socjalne bo nie miał ojca i miał w tym policzony miesięczny ale i tak nie kupował pewnego razu autobus był tak zapchany, że ten stał zaraz przy drzwiach, na przystanku stały kanary, kanar otwiera drzwi - ten mu partyzanta na klate i przez pola do domu 15 km szorował ale mandatu nie dostał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja pakerhala :)

Następny temat

miksowanie

WHEY premium