SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Johimbina HCL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
Witam, używał ktoś chlorowodorku johimbiny podskórnie? Środek zwany "Helios" zawiera właśnie johę i clena; johimbina odpowiada za miejscowe spalanie;

myslałem nad udoskonaleniem tego rozwiązania i doszedłem do wniosku, że clena można byłoby przyjmować oralnie, ponieważ nie ma żadnych "bonusów" z przyjmowania go iniekcyjnie, natomiast yohę można byłoby rozrabiać w roztworze soli fiz. i wstrzykiwać - problem tylko z dostępnością yohy w postaci czystej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
jesteście d****ami; chlorowodorek yohy rozpuszcza się w wodzie pięknie, a z resztą nie wiem po co sobie tutaj strzępie na to język - żyjcie sobie w swoim świecie ropni i paprochów; elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Maść z johimbiny: johe hcl rozrabiasz w wazelinie(ilość zależna od ilości wazeliny - mowa o joszce dostępnej w woreczkach strunowych pakowanych po 500mg) i wsmarowujesz w miejsca które chcesz. Potem pas neoprenowy, ewentualnie kilka bluz.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
helios tnie dobrze, z tego co pamiętam to siedzi tam 40mcg clenu i 5.4mg yohy /1ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2532
Helios kozak :)
Clen stosowany ini. na mnie dużo lepiej działa niż oral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
PakerZbreslau
Maść z johimbiny: johe hcl rozrabiasz w wazelinie(ilość zależna od ilości wazeliny - mowa o joszce dostępnej w woreczkach strunowych pakowanych po 500mg) i wsmarowujesz w miejsca które chcesz. Potem pas neoprenowy, ewentualnie kilka bluz.


ciekawa opcja, stosowales to i dziala? dawki chyba musza byc wieksze bo wszystko sie nie wchlania?

tez sie kiedys zastanawialem nad rozpuszczeniem tego prochu w soli fiz. jak ktos tak kombinowal to niech opisze jakie dawki szly i czy w ogole robilo to robote?

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Dziala. I przede wszystkim nie ma pobudzenia, przyspieszenia tętna i zwyżki ciśnienia - jeśli ktoś słabo to toleruje.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-10-17 19:25:34

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2243 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170945
Paker to jaka ilosc yohy na jaka ilosc wazeliny najlepiej dac?
Faktycznie daje rade miejscowo?

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
Ja zrobię test podawania johy podskórnie - za niedługo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
paker ciekawy patent, jw. mógłbyś dokładniej opisać tą opcje

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Kupujesz wazeline w aptece(najlepsza jest w tubie z firmy Farmina, koniecznie musi być to wazelina biała, najlepiej x2 - to kosztuje coś koło 2zł za tubę). Przygotowujesz sobie naczynie, jakiś kubek, może być szklanka, wyciskasz tubki wazeliny do niej, następnie wsypujesz johę, rozprowadzasz ją w wazelinie standartowo mieszając patykiem albo łyżką i masz maść z johą. Potem bierzesz odpowiednią ilość, wsmarowujesz gdzie trzeba i ćwiczysz.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
a orientujesz się jakie proporcje yoha/wazelina ? Czy po prostu 'na oko' %)

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Turanabol

Następny temat

jak brac ?!

WHEY premium