SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jerome Le Banner vs Przemek Saleta

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Odporoność owszem.A o sile ciosu może sobie mówić.A fakty świadczą same za siebie.Kogo Gołota ostatnio znokautował?Jak moiżna zadać tyle ciosów i przegrać,bądź zremisować walkę?To jest waga cieżka,tutaj powinnobyć najłątwiej o nokauty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
Przegral przez dyskwalifikacje na wlasne zyczenie, zauwaz to ze boks nie polega na nokautowaniu rywali, mistrzowie uprawiaja szermierke na piesci. I zwroc uwage na to ze golota ostatnie walki walczyl z swiatowa czolowka, a tam kelnerow nie ma i trudno o nokaut. A jak andzrej mial walki wprowadzajace po dlugiej przerwie (po tysonie)to wszyscy dechy zaliczali. Powiedz mi ilu bokserow bylo w stanie poslac na dechy bowa czy ruiza?? To przeciez wyjadacze ktorzy wiedza jak sie bronic.

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 299
Trueneo- staram się być obiektywny więc musze przyznać że po takich bombach jak Gołota zerwał od Tysona od Riddicka czy Lewisa nie jeden by spał długo ale co do wypowiedzi Lou Duvy traktuj to trochę jako promocje zawodnika, w tym czasie w stajni Lou był też Tua i o nim Lou wypowiadał podobne teksty, pamietam też dobrze że jak sam Angelo Dundee(?) mówił o Salecie że to przyszły mistrz świata w boksie i tak zdolnego boksera nie miał na sali od czasów Alego i co mamy o tym mysleć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7987
Trueneo wiem o kim pisze dlatego napisałem BOKSEREM, nie zanegowałem jego umiejętności w innych walkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
no to spoko

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
"...zauwaz to ze boks nie polega na nokautowaniu rywali, mistrzowie uprawiaja szermierke na piesci".
W takim razie można tak powiedzieć o Salecie,że niepotrzevny mu silny cios.Twój przykład o ilości zadanych ciosów przez Gołotę akurat kompromituje jego siłę ciosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
to byly silne ciosy a nie nokautujace, po tych silnych ciosach ridicik byl 5 razy na deskach, golota ma tak slaby cios ze nokautuje ciosami na korpus, prostym od niechcenia powala ruiza, samuel peter koles co ma sile ciosu jak kopniecie konia tez nie znokautowal wszytskich rywali i nie kazdy jego sierp odrazu demoluje rywala wiec tez chyba ma slaby cios, many pacuaio w przedostatniej swojej walce w 11 i 12 rundzie wyprowadfzil 110 ciosow a mimo to gosc nie padl, to znaczy ze musi miec slaby ciso ale skad 85% jego rywali skonczylo na deskach, nie bierzesz pod uwage ze ridick mogl balasnem tulowia, odchyleniem sie redukowac sil ciosu, to wyjadacz ringowy.

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Ja w kickboxingu potrafiłem czasem zakończyć walkę w pierwszej rundzie po kilku czystych ciosach mimo iż nigdy nie miałem mocnego uderzenia.Wiadomo przeciwnicy ne ci co z boksu zawodowego ale ja też nie byłęm zawodowcem.No i co z tego ze ktoś zadaje tyle celnych ciosów skoro nie potrafi tego wykorzystać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
To z tego ze wygrywa na pkt

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Jakoś ostatnich dwóch walk nie wygrał Gołota.A poza tym chodzi mi o to że bokser wagi ciężkiej z najwyższej półki - a takim chce się uważać Gołota powinien odznaczać się mocnym ciosem.Bo którz inny jak nie on?Chyba nie judoka czy piłkarz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drwal, Yama i Temi w akcji 6 marca Diseldorf

Następny temat

MMA Tracker ( filmy dot. SW)

WHEY premium