SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jazda na rowerze a pomoc dla otyłego.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5147

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

Mężczyzna

Waga

98kg

Wzrost

173cm

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Aktywnosc praktycznie zero, praca siedzaca, sen o 00:00 - 8:00

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

.

Stosowana lub planowana suplementacja

.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
Ja w zeszlym roku sprzedalam Merdię Matts i zainwestowalam w CUBE (model Attention. zaplacilam za niego 2990pln).

Nie ma sensu oszczędzać na rowerze, jesli zamierzasz go uzytkować dlugo i często, bo wszelkie te marketowe taniochy to przede wszystkim katorga, bo cięzkie są jak byk. Szybko sie na nich zmęczysz, zniechęcisz i pierd...takie jeżdżenie w kąt.

Z obecnego roweru jestem maxymalnie zadwolona, przed zakupem- jak to zawsze- robilam rekonesans, przeglądalam fora rowerowe, testy, bylam w kilkudziesięciu sklepach, czytalam mnostwo artykulów, porównywalam parametry, osprzęt, etc...
Co mi sie w CUBE zaj**iscie podoba, to że jest niezwykle niespotykany i przyciąga zazdrosne spojrzenia Malowania ram mają IMO najlepsze z producentów. Ja mam ten model dokladnie, w tych barwach. Lakier jest wyje...w kosmos bo matowy

poza tym mozesz wyrwac b. dobre rowery, w nizszej nieco cenie, jesli weźmiesz model z poprzedniej kolekcji. poszukaj na sklepach on-line, allegro, w stacjonarnych, na forach rowerowych- czesto pasjonaci sprzedają swoje rowery, bo kupują cos nowego



Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2012-05-10 08:00:42

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Rower zaj**isty ale czy niespotykany - nie powiedziałbym, ostatnio całą grupkę ok. 10 rowerzystów na sprzęcie cube widziałem (nie przyglądałem się jakie to modele rowerów).

hookah23 ja na asfalt wybrałbym crosa, jazda na szerokich, bieżnikowanych oponach po asfalcie to katorga (szczególnie dla uszu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
artur_j
Rower zaj**isty ale czy niespotykany - nie powiedziałbym, ostatnio całą grupkę ok. 10 rowerzystów na sprzęcie cube widziałem (nie przyglądałem się jakie to modele rowerów).

ja jak dotąd u mnie w Katowicach, gdzie jeżdżę i w parku WPKiW widzialam moze z 2-3 osoby na cubach, ale inne modele

hookah23 ja na asfalt wybrałbym crosa, jazda na szerokich, bieżnikowanych oponach po asfalcie to katorga (szczególnie dla uszu).

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4966
ale sie uparliscie na te markowe rowery. Moj koleszka ma stara koze i jezdzi nia juz pare lat i nie nazeka (i chudnie co najwazniejsze). Chyba nie chcecie zeby gosciu odrazu w jakis zawodach wystartowal. Z tego co przeczytalem koles chce wrescie zmienic swoj tryb zycia i troche sie poruszac! a nie Bike za 2tysie. Ludzie nie kazdego stac od razu kupe kasy na sprzet wywalic.

Małą łyżeczką też sie najesz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
Pewnie, dlatego warto kupić jakiegoś Krossa z serii Hexagon :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50
kocio2009 rower napewno fajny ale niestety nie na moja kieszeń, wydaje mi się że jestem w stanie wydać 1500zł i to tak maxymalnie ( niestety z czegoś musze się utrzymywać :) ) .

I tak jak napisał kyzu20 chce troche zmienić swój tryb życia z braktycznie zerowego, tak że no nie wydaje mi sie żeby był mi potrzebny rower aż za 2tyś. i więcej.

A co do tego Krossa Hexagon to czy takie coś mogło by być?
http://www.kross.pl/pl/2012/mtb/hexagon-x3

Tylko nie wiem czy opony by sie nadawały bo tak jak wcześniej napisałem głównie będe poruszał się po drogach asfaltowych, a od czasu do czasu jakaś wiejska żwirówka.



Zmieniony przez - hookah23 w dniu 2012-05-10 09:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
No opony 28 i wąskie dużo lepiej się sprawdzą. W tej cenie to rozsądna propozycja wg mnie http://www.unibike.pl/crossfiregts.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten ostatni na asfalt jest spoko. a jak coś będzie siadało to po prostu wymieniaj na osprzęt wyższej klasy
poza tym cena w sklepie jest zawsze niższa od katalogowej. wchodzisz do sklepu i pytasz ile zniżą, jak dobrze pójdzie to i 20% stargujesz
poszukaj też stronek z modelami z zeszłego sezonu, wychodzą dużo taniej, a różnica między tegorocznym a zeszłorocznym modelem to przeważnie malowanie ramy, osprzęt raczej się nie zmienia
jeszcze pytanie ile masz w domu miejsca? bo jak chcesz schudnąć a nie masz czasu na siłkę to kup jakieś hantle i ćwicz w domu

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2012-05-10 10:07:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
dokładnie widziałem zethosa w marcu model 2012 kosztował 2700,- a z 2011 2099,- tylko tam w starszym modelu V-break były.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja lubie v brejki
ostatnio jak szukałe roweru w anglii na v break to znalazłem tylko jeden model i to zeszłoroczny, a tegoroczny miał już dyski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę - proszę o podpowiedzi

Następny temat

Redukcja po masowaniu(zalaniu)

WHEY premium