SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

James Toney w UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ja do zdjęć podchodzę zaaaaawsze z duuużym dystansem. Teraz można wszystko zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
noo i w końcu pokazane jakieś migawki z jego treningu, strasznie jestem ciekaw tej walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6087
ciekawy pojedynek sie zapowiada. Randy, mistrz strategii i dobry zapasior kontra jak na razie najlepszy bokser,ktory dostal sie do MMA. Ciekawi mnie sprzedaz biletow z tej gali i nastepny przeciwnik dla kaczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie??!!

Też czekam na ten pojedynek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14744
Mogli dać Carwina Toney'owi, wtedy było by Ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Były mistrz świata James Toney jest oburzony komentarzem jakiego pod jego adresem dopuścili się Bernard Hopkins oraz mistrz WBA w wadze ciężkiej David Haye. Obaj pięściarze skrytykowali Toneya twierdząc, że nie ma on żadnych szans w formule MMA.
Toney podczas gali UFC 118 stanie w klatce naprzeciw byłego mistrza Randyego Couture. Toney powiedział, że nie interesuje go opinia innych, a obaj panowie mogą sobie gadać do woli.

"Nie podoba mi się ani jeden ani drugi, więc nie obchodzi mnie to co mówią. Mnie interesuje tylko James Toney. To jest James Toney i Randy Couture. To nie jest James Toney i boks oraz Randy Coutue i MMA. Hopkins niech lepiej idzie naprawić swoje zęby. Haye jest gejem. Nie interesuje mnie to co mówią więc mogą sobie pier****ć." - powiedział Toney.


www.boxingnews.pl

Ps. Randy nie zawiedź nas..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Haye jest gejem

Toney w formie, kurde bele.

Już się nie mogę doczekać jak mu Randy zamknie kłapaczkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Hopkins niech lepiej idzie naprawić swoje zęby. Haye jest gejem.

Krótko i na temat.

Toney jednak potrafi zripostować.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
wujek James, mistrz ciętej riposty :)

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia z treningu Mariusza Pudzianowskiego

Następny temat

Transmisja Sengoku

WHEY premium