SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

James Toney w UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Mnie nie ruszają te jego teksty. Człowiek, który tak pięknie boksuje (lub boksował) może mieć dla mnie groteskowo przerośnięte ego i wyjątkowo bezczelną gadkę.

Takim jak Toney czy Mayweather "wybaczę" każdą arogancką bzdurę jaką powiedzą czy zrobią.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
"Everybody has this misconception I don't like MMA," Toney said. "I love MMA. I love Georges St. Pierre, I love Rich Franklin, I like BJ Penn, I like Anderson Silva, Rampage Jackson, Rashad Evans, I like a ton of these guys. I don't have a problem with those dudes. MMA is a great sport."

Całość (większość się powtarza z tego co wklejałem z poprzedniej strony, ale jakby ktoś chciał: http://www.mmator.com/mma-discussion-f1/james-toney-everybody-is-overlooking-me--t26905.html)

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Pudzian i low kick Fatality xDDD
A lesnara nie lubie ale by go zabił xD
Chciał bym zobaczyć go w starcu z cro copem Albo patem barrym Zeby mu nogi połamali lowkickami i my mu to otworzyło oczy

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Chciał bym tez zobaczyć jego bokserskie umiejetnosci jakby dostał od Carwina prosto w pape z piastkowki nie normalnej rekawicy bokserskiej
IMO poszedł by do spania i tyle

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Kuka, dzięki za filmik, zabił mnie :P Bez kitu, Sonnen nie umywa się nawet do trashtalkingu w wykonaniu "Lights out" :)

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
moze nie umywa:P dla mnie to podobny poziom:P

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
"Chciał bym tez zobaczyć jego bokserskie umiejetnosci jakby dostał od Carwina prosto w pape z piastkowki nie normalnej rekawicy bokserskiej
IMO poszedł by do spania i tyle"

Deweq ośmieszasz się tą wypowiedzią, co do low kicków to się zgadzam ale w walce bokserskiej na gołe pięści toney pozabijałby każdego zawodnika mma, carwin ma tak mierny boks że głowa mała, wali powolne sygnalizowane cepy, fakt ma moc ale tylko tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
Wiesz boks to boks w roznych rekawicach jest inaczej bo sam to widze po zmianie rekawic na rozne sparingi
chodzilo mi bardziej o roznice wagową na ktorą toney sie rzuca bo ile on wazy? z tego co widziaem narazie to troche ponad 90 kilo a taki carwin 120 o to mi bardziej chodzilo niz o same umiejetnosci techniczne w boksowaniu w ktorych oczywiscie toney ma przewage ale jak wszyscy wiemy mma to nie boks a carwin lubi dirty boxing
Ale ja lepiej sie nie bede na ten temat wypowiadał bo po prostu jestem fanem Carwina wiec jestem lekko jedno stronny :P Ale co do kopania to totalnie podtrzymuje swoja wypowiedz pare kopniec od cro copa albo np barrego i by nie wytrzymał cos czuje, nie wiem czy Randy jest mu wstanie kopnieciami zagrozic ale zobaczymy jaką taktyke przygotował na tę walke. A co do toney vs Lesnar. Myśle ze wrestlin i dosc duza wytrzymalosc lesnara to zbyt duzo dla pure boxera

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia z treningu Mariusza Pudzianowskiego

Następny temat

Transmisja Sengoku

WHEY premium