SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie sterydy żyłują?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Luknolem w tematy zalozone przez autora i musze przyznac, ze Co temat to lepszy.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
jak to w sezonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 711
ja p.... no dobra zalany jestem i dlatego te pytanie a nie chce schodzić do 70 kilo tylko miec tę 95 przy niskim bf i nie wiem jak to zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Długa droga przed Tobą. Nie przeskoczysz pewnych spraw. Najpierw musisz się zredukować i dopiero potem budować masę mięśniową, pilnując miski, żeby Cię od nowa nie zalało.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To nie ma sterydów siłomasorzeźbiących w miesiąc
Jestem zawiedziony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 711
hubert81 afery nie kręć nie chce się znowu zalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 711
micha nie dopracowana przecież nie bedę tych węgli obcinał bo mi waga poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
No przecież. Koks za Ciebie dopilnuje michy i pokreci aero. Ty tylko wbijaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
niektore koksy mają wpływ na waskularyzacje przecież, ale jak będziesz tlusciochem to niewiele ci to pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
prosiak dobrze pisze

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyniki badan prl estro

Następny temat

kalkulator nie roid

forma lato