SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie skutki uboczne i czy napewno?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2459

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

102

Wzrost

196

Obwód ramienia

49

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
Jakie skutki uboczne grożą w przypadku wczesnego rozpoczęcia stosowania sterydow, i szybkiego zaczecia dlugich cykli.
Np. w wieku nie całe 18 lat pierwszy kontakt ze sterydami

w wieku 19 lat długie cykle, np. od 19 do 24 roku życia non stop bomba, tylko mostki , ewentualnie odbloki na jakiś krótki okres czasu, co potem po odblokowaniu i dłuższej przerwie lub totalnym zakończeniu jakichkolwiek kuracji? Jakie mogą wystąpić skutki uboczne,a jakie wystąpią napewno? Po za jednym pewnym skutkiem ubocznym jakim jest potężna masa :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Jeśli wchodzi na dłuższego Offa to zaczyna ćwiczyć rekreacyjnie. Co ma się dziać - walczy o jak najmniejsze spadki. Zawodnicy to tacy sami ludzie jak wy ,biorą ten sam towar co wy, wcale nie stoją nad nimi lekarze tak jak sobie myślicie. Do tego sportu trzeba mieć odwagę, wiarę że nic złego się nie stanie i wytrzymały organizm. To co jednego zabije drugiego wzmocni W Polsce sa ludzie stosujący SAA powyżej 10 lat i sa tacy ktòrym koksy zmarnowały zdrowie. Jesli ten sport jest dla ciebie wszystkim i wolisz nie żyć niż być małym to pròbuj - nie licz na odpowiedz co bedzie bo kazdy jest inny



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-06-17 23:08:31

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-06-17 23:09:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29286
po odstawieniu towaru ta potężna masa spadnie nim się obejrzysz, nie pomoże żaden odblok ani dieta i trening. ile organizm będzie w stanie utrzymać to utrzyma ale i tak zostanie nie wiele z tego co zdobyłeś na koksie


co do skutków to zależy co szło w tym czasie i jaka była profilaktyka.


Zmieniony przez - skyboom w dniu 2015-06-16 19:36:52

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
Czyli to tak naprawde błędne koło ;D ? Czy jeżeli wali się krótsze cykle i obloki to da się utrzymać to wtedy też na offie? albo przynajmniej więcej niż po takiej długiej bombie? Czy nie ma to znaczenia i tak czy inaczej wraca się do jakiegoś punktu wyjścia i brak jakiegokolwiek stałego progresu szybszego lub wolniejszego ale progresu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Ja mam tą kosmiczną masę siłę i wygląd Wcześniej było wiele cykli a od 3 lat ciągła bomba, nawet mostkòw nie robię. Uzależnienie od swojego obecnego JA jest tak duże że wolę umrzeć ze strzykawką w tyłku niż przekonywać się co będzie po odstawieniu. Jak skończę - napewno mam być pochowany z masą czyli klasą:) Jeśli wejdziesz na jakąkolwiek bombę nie bedzie z niej latwo zejsc Swoj pierwszy cykl planowalem jako jeden i ostatni trzymalem sie tez dlugo z dala od orali bo oszczedzalem wnetrzosci teraz frykam orale i wstrzykuje co popadnie.




Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-06-16 23:03:53

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-06-16 23:04:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9106
uwierz że po odstawieniu ma się większe problemy niż spadki po długich kuracjach, psychika cie zniszczy jak szmate jak cienki jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Masz rację morał jest taki że tylko idiocii planują zejścia normalny szanujący się koksiarz przechodzi na kurację zastępczą - to mnie kiedyś czeka ale dopiero jak się spełnię sportowo. Kupiłem bilet w jedną stronę, mojego zmutowanego organizmu nie da się już odblokować - nie zamierzam pròbować a zastrzyki do końca swych dni to zaden problem



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-06-16 23:13:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Panowie, Wyhamujcie trochę bo zaraz co drugi czytający ten dział w wieku 18 lat wejdzie na bombę.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Myślałem że mòj wpis jest odstraszający bo piszę że nie mam drogi powrotnej i żyję z granatem w tyłku. Kiedyś zawleczka się wysunie (:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
No dobra wiadomo aspekty psychiczne itp. ale chodzi mi tutaj bardziej o samo środowisko anaboliczne itd w naszym organiźmie po zejsciu z takiej bomby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Do autora nie masz wiedzy na temat dopingu, w tym wieku masz pozioom endogennego testa największy w życiu, Zainwestuj w dietę suple lepiej na tym wyjdziesz czasami komplikacje zdrowotne są nieodwracalne, tym bardzie przy tak malutkiej wiedzy. SAA to nie cudowne środki, ćwicz sobie rekreacyjnie , idz na dyskotekę , korzystaj z życia. Za bardzo się naczytałeś mitów na temat magii sterydów, lub posłuchałeś osiedlowych ekspertów.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25
Pytanie w temacie czysto teoretyczne , nie dotyczące mnie, poprostu zastanawiam się jak np. zawodowcy utrzymują mase na offie, czy np. wogóle nie są na offie tylko zmniejszają dawki, a po zakończeniu kariery itak wsyzstko znika a ćwiczyć trzeba dla zachowania zdrowia >?? ;P


Zmieniony przez - FlaielMara w dniu 2015-06-17 13:30:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl czy potrzebny?

Następny temat

Czy taki odblok styknie??

WHEY premium