SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie rękawice?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez renegat44 z działu Sporty Extremalne.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3033
Witam, mam do Was wszystkich prośbę o pomoc, mam zamiar kupić bratu jakieś rękawice narciarskie jako prezent pod choinke i się zastanawiam jakie. Jakie są najlepsze, ja się na tym nie znam Jeśli moglibyście mi polecić jakieś dobre w granicach 100 zł i tańsze będę bardzo wdzięczny

The voice of the warrior is calling for you...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Troche teorii do poczytania: http://narty.interia.pl/sprzet?art_id=21048

Przy zakupie radze zwrócić uwage na wykończenie rękawic. Wewnętrzna strona (ta, która będzie trzymała kijek) powinna być dodatkowo obszyta skórą lub materiałem skóropodobnym. Jest to ważne, ponieważ często przy upadkach narciarz "szoruje" ręka po śniegu. Poza tym rękawice nie zużyją się tak szybko, dlatego rękawice powinny mieć tu grubszy mareriał. Powinny mieć pasek regulacji na nadgartsku. Dobry jest też wewnętrzny fartuch, tak żeby śnieg przy upadku nie naleciał do rękawicy.

Ceny dobrych rękawic wahają się w granicach 50-100 zł Można kupic też droższe. Osobiście polece marke Brugi i Outhorn. Widziałam takie rękawiczki w jednym z marketów. W promocji kosztował tylko 40 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 433 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5767
Rekawiczki za 50-100 zl to bedzie gowno, a nie rekawiczki do sportow ekstremalnych. Szukaj rekawiczek Zienera, Burtona, Levela a bedziesz zadowolony. Wydatek od 200zl w gore.

http://www.pajacyk.pl <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
baksiu - ja mam rękawiczki z promocji za 50 zł (kosztowały 100 zł) jestem z nich zadowolona. Są dobrze uszyte, z pożądnego materiału. Fakt, że nie jestem już początkującym narciarzem, więc żadko jeżdże rękawiczkami po śniegu. Ale uważam, że było to dobry zakup

U mnie śnieżku, że ho ho. Musze pomyśleć o jakimś wyjeździe Tego życze w Nowym Roku innym narciarzom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 433 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5767
Mozliwe, ja patrze z punktu widzenia snowboardu. Tu rekawiczki sa duzo wazniejsze niz w narciarstwie. Jakiej firmy/model sa te rekawiczki?

http://www.pajacyk.pl <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
I wszystko jasne. Snowbordziście rzeczywiście są potrzebne pożądne rękawiczki Wy macie większy kontakt ze śniegiem, z podłożem niż My narciarze.
Moje rękawiczki są firmy Outhorn, ale modelu nie znam. Takie całe czarne hehe. Sprawują się bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
moze rekawice hutnicze beda dobre










































no zartuje

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Vlad - być może i by się nadały, ale rękawiczki powinny przylegać pożądnie do dłoni. Z tego co wiem hutnicze są dośc luźne i mają strasznie szerokie "wejście" na dłoń. Chyba nie jeździło by się w nich dobrze.

Dość żartów A Ty wogóle miałeś kiedyś narty na nogach i rękawiczki na rękach ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
rekawiczki mam zawsze jak biegam

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Ale chyba nie narciarskie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
nie
takie przywiazane do sznurka i sznurek przechodzi kolo szyii obie sa zwiazane zeby niezgubic

>>SAPSP<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marzocchi Dirt Jam pro. Problem

Następny temat

Jaki trening wybrac?

WHEY premium