SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki brać - Zawodnik.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
cena i kosmetycznymi dodatkami
oba produkty bazuja na BCAA i dodatku glutaminy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Już ostatnie pytanie, słyszałem że na wzrost pomaga APL jak bierze się przed snem? co o tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Bo przeczytałem że podczas 14dniowej kuracji wycisnął 3cm do góry - mogę podrzucić linka a wy mi powiecie ile w tym prawdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma takiej opcji. Albo to pseudoreklama albo pacjent dokonywał pomiarów w różnych od siebie porach, co mogło mieć wpływ na wynik. Ale czy 3 cm...? Od suplementów nie urośniesz.


Zmieniony przez - emenems w dniu 2017-01-18 13:42:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
https://www.sfd.pl/Poradnik_Jak_zwiększyć_WZROST_vol.2-t782913.html 

tam jest napisane 1-3cm większość urosła 2cm - 2cm to i tak dużo. Opinia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Młode osoby. Mogły wystąpić błędy pomiarowe. Mógł to być zbieg okoliczności - w tym wieku faktycznie wzrost postępuje cały czas. Mogło to wynikać z dołożenia basenu, jakiejś formy rozciągania, w konsekwencji poznikały napięcia, sylwetka była dzięki temu bardziej wyprostowana... Masa czynników, a "eksperyment" prowadziły bardzo młode osoby, a w tym wieku nadgorliwość i przesadny entuzjazm jest normą i niestety w tym wypadku przesłania zdrowy rozsądek.
Żadne proszki nie powodują takich skoków wzrostu.
Spróbuj bez tych wszystkich suplementów, codziennie przez 2 tygodnie rozciągać się, rollować, może jakiś basenik po drodze i zmierz się po tym czasie, koniecznie rano i sprawdź wyniki


Zmieniony przez - emenems w dniu 2017-01-18 14:04:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Dobra, dziękuje za pomoc ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa i sila

Następny temat

Jabłczan + BA

WHEY premium