SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie bialeczko do 150 zl?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
ostrovia najlepsza....
biniu jak czegos nie wiesz co do ostrowii to daj znac;)dam Ci linka jesli znam takowy:):):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
THX

nie wiem czy czegos nie robilem nie tak ale pisalem na adres mail ktory podany byl w poscie przeniesionym

chcialem sprawdzic czy i jak zareaguja dlatego nie slalem zamowienia a jedynie zapytanie i cisza pewno mateo ma racje w tej kwestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
mateo mowil o firmie na H
ostrowia to co innego za to ten mail to lewy jest;)znaczy po prostu wydaje mi sie ze jakis pracownik wywietrzyl interes i sam chcial to wysylac
w kazdym badz razie zadzwon do nich i zapytaj o najblizsza hurtownie kolo Ciebie-ceny waha sie od 35 do(i to czesciej) 40zyliz a kg:)
mozesz sie tez zapytac w wymianach info w targowisku moze ktos niedaleko Ciebie juz wyczail jakas hurtownie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
aha mam juz jasnosc
jak zwykle Polak probowal robic walek THX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
w Gdyni na hutniczej jest hurtowania która sie zajmuje sprowadzaniem tego białka po ok cenach, ale niechce mi sie nawet tam jechac ...


Xpufcio mxpro podobnie jak cichy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Nie chcem zakladac nowego tematu: Super Fat Burner z MLO zawiera kofeine? Nie zauwazylem jej w skladzie, ale kto wie Hm... Czy przy wadze prawie 75 kg i wzroscie 181 cm moge go brac jesli chcem stracic troche tluszczyku na lato ? Mam go w domu za frajer, wiec nie chcem by sie zmarnowal... jak go brac? A z bialka to wezme SP 80 (cenowo calkiem ladnie wychodzi...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
A jak go brac? I czy w ogole moge jesli nie chcem stracic miesni tylko troche tluszczyku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do kreatyny?

Następny temat

Czy w suplementacji witaminami potrzebne są przerwy?

WHEY premium