SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki wasz najdluższy dystans na rowerze??

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2389 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25188
a co uszkadza mój drogi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
nie rower, poczytaj w bikeactionie na lipiec, rower pozytywnie wplywa na kolana,nie uszkadza, wrecz przeciwnie

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mój rekord to 245km z Brennej szlakiem euro-regionu przez czechy do przejścia w Chałupkach i z Chałupek do domu czyli Rudy Śląskiej. Jechałem od 6 rano do 1 w nocy. Jak przyjechałem do domu to sie porzygałem bo cały dzień była hica a o 22 zjadłem pokuszony zpachem z piekarni świerzy sernik. Ale to i tak nijak ma sie do rekordu kumpla z którym jeżdże on w 27 godzin przejechał 330km!!! ale wyglądał jak pijany gdy wrócił. Dodam jeszcze ze ostatnio duzo jeżdże ze swoją dziewczyną i ona wytrzymuje 120km a forma jej rośnie, bo dużo jeździmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2389 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25188
no właśnie zaborek. Pod warunkiem, że jeździ się z głową, a nie jak ja kiedyś na totalnego wariata aż nogami nie ruszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
to oczywiste ze jeśli uprawiasz ostrą jazdę na rowerze to niszczy się kolana ale ogolnei spokojna jazda to zdrowie

p.s w poniedzialek będą zdjęcia bo dalem dzisiaj kliszę do wywołania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
Plisken

Toxyn juz wrociles??

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
nom wczoraj wrocilem koło 20 bo już nudy były ogólnie to nei było zbyt ciekawie za długie odstępy czasu między zawodami i ogolnie jakoś tak nudno ale trochę zdjęć porobiłem dalem już kliszę do wywołania więc będa w poniedziałek.
A ja właśnie wrociłem z wycieczki rowerowej i mam zdarty bark i kilka małych ran w ręce i nodze hehe bawiłem się i puszczałem rower w czasie jazdy a potem wsiadałem i raz się nie udało to kawalek po asfalcie poleciałem5-) ale było miło) tego mi brakowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
A ja dziś zarzuciłem 2 tabsy Guarany + 2 Tauryny. Zazwyczaj jeżdżę około 18km/h dziś rzadko kiedy schodziłem poniżej 25, a często i 28 było a do tego czasem sporo wiało ale się nie dałem. I tak z ponad godzinę Mam się czym chwalić bo to pierwszy raz mi się zdarzyło nie jadąc z górki Oczywiście nie biorąc pod uwagę tego co było kiedyś po Thermie bo wtedy to się zatrzymać nie mogłem

Zmieniony przez - Ss w dniu 2004-08-07 23:46:54

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
ja za 11 dni dosiade rumaka mego

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jezdze srednio 50-80 km dziennie - no chyba ze pada deszcz a to w te wakacje sie dosc czesto W KrK zadaza ://
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Street Climbing Poznań

Następny temat

Kupic rolki ale naprawde super od 600 do 900zl, fitnes/ rekrecyjne

WHEY premium