SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki steryd na pierwszy cykl?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 169
Witam.
Tak jak w temacie poszukuje sterydu na pierszy cykl na sterydach. Masa to moj cel, wiadomo jak kazdy chcialbym sucha mase miesniowa ale nie wielka ilosc tluszczyku mi nie bedzie przeszkadzac bo szybko sie rzezbie. Chodzi mi o tabletki bo poki co iniekcji nie chce choc wiem ze mniej szkodliwa. Moze cos o sobie... Mam 22 lata, 180 cm wzrostu i 70 kg wagi. Z tego co sam wnioskuje jestem ektomorfikiem. Jestem dosyc szczuply, mam waskie braki i biobra. Cwicze na silowni 2 lata ( minely w kwietniu) ale od dziecka trenowalem lekkoatletyke a pozniej jakies pompeczki brzuszki i drazek. Jestem dosyc "zylasty" nie mam prawie wogole tluszczu i dosyc dobra rzezbe. Oczywicie mam diete mysle calkiem dobra, pomagala mi kolezanka ktora jest na ostatnim roku dietetyki i zywienia no i sa przyrosty. Mialek kilka cyki na mono do tego jakis stack albo booster przed treningiem, oczywiscie witaminy aminikwasy i takie tam. W sumie miesac temu skonczylem 4 tygodniowy cykl na mono, pump przed treningiem do tego gainerek 6 kg ale w listopadzie mialem cykl na mega h + equlpex (efekt calkiem dobry). Jednak potrzebuje cos mocniejszego. Czytalem i slyszalem cos i winstrolu. Ponoc dobry ale nie wiem czy dla mnie. Co radzicie? Prosze o dokladne nazwy bo jestem swiezy i malo sie znam. Jakis polaczenie moze? Jakie dawki, jaka ilosc? Jaki odblok i czy w ogole? Nie piszcie porad typu "daj sobie spokoj, dieta i aerobi wystarczy" bo nie o to prosze a decyzje juz podjalem.
Z gory dzieki :) jak cos to pytajcie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
moze i diete sobie wyliczyles ,ale jesli intensywnosc treningow jest na tyle wysoka ze spalasz te dostarczone kalorie to wyjdzie na to ze po tych trenigach i diecie nic nie idzie a nawet spada , proponuje zmniejszyc intensywnosc i podkrecic kalorie i nie ma ch**a zebys nie przytyl ( bez saa)

Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2012-06-06 22:36:32

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364423 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669090
wypełnij ankiete

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
Nie ma po co, ssa nie dla niego.Jest juz po mega h+eqplex czyli stacku ph i dalej mikro wymiary.Zaslania sie ekto, a prawda jest calkiem inna i lezy w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 169
skad wiesz jak wygladalem przed mega h i eqplexie? Wazylem 61 kg i mysle ze dobrze to zrobilem bo nadal rosne. A co do ekto to po prostu mysle ze tak jest dlatego tak napisalem bo tak jak mowilem mam dobra diete z dobrze dobranymi skladnikami czasem przesadzam z bialkiem ale mysle ze nigdy za wiele. Jem 6-7 a czasem wiecej posilkow dziennie o rownych porach i z wyliczona iloscia skladnikow i kalorii. Tyle. Zaraz uzupelnie ankiete. I dzieki za komentaz na prawde bardzo mi pomogl. Jak zwykle Ci ktorzy ledwo siedza na pokutej duupie odradzaja i zganiaja na diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
lipack
skad wiesz jak wygladalem przed mega h i eqplexie? Wazylem 61 kg i mysle ze dobrze to zrobilem bo nadal rosne. A co do ekto to po prostu mysle ze tak jest dlatego tak napisalem bo tak jak mowilem mam dobra diete z dobrze dobranymi skladnikami czasem przesadzam z bialkiem ale mysle ze nigdy za wiele. Jem 6-7 a czasem wiecej posilkow dziennie o rownych porach i z wyliczona iloscia skladnikow i kalorii. Tyle. Zaraz uzupelnie ankiete. I dzieki za komentaz na prawde bardzo mi pomogl. Jak zwykle Ci ktorzy ledwo siedza na pokutej duupie odradzaja i zganiaja na diete.




To diete widac robisz na ssa ktore nie jest metoda na niedozywienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 169
to Twoje zdanie ale po niekad masz racje. Tak chce ssa :D po prostu chce zobaczyc jak to dziala i jak na tym mozna cos zrobic. Mam nadzieje ze ktos mi pomoze w wyboze ssa a nie zaczenie krytykowac. To forum przestaje miec sens. Zaczynasz temat a wszyscy tylko spamuja. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie to nie pisz.
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 415 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14050
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364423 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669090
najpierw ankieta potem rozpiska

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 169
a gdzie moge uzupelnic ta ankiete bo troche sie nie orientuje? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html  jak jesteś nowy na forum to wypadało by się wpierw z regulaminem zapoznać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 169
1. 22 lata
2. 70 kg
3. 180 cm
4. Biceps 37 cm
Klatka 113 cm
Udo 53cm
Talia 86 cm
5. 2 lata
6. Bialko 200-220g
Weglowodany 300-350g
Tluszcze 100-120g
Kalorie 3000-3500
7. Cykle raczej na mono jeden na ph (mega h + eqplex)
8. Pon. Klatka - Triceps
- po trzy cwiczenia 4 serie do 10 powtorzen malejaco
Wt. przerwa
Sr. Plecy - Biceps
- tak jak przy pon.
Czw. przerwa
Pt. Barki - Przedramie
- tak jak pon.
Sobota Nogi
- trzy cwiczenia
9. Cel to MASA!!
10. Monohydra z met-rx, Vpx NO Shotgun, bcaa, witaminki, cynk,
magnes itd. i hitec whey mass buldier 6kg
Zakonczony w ostatnim tygodniu kwietnia.
11. bf 0.2% ale nie wiem czy to dobrze licze
12. Ektomorfik
13. stan zdrowia Dobry
14. Nie lysieje ani nie porastam nad to
15. 1983,2 to chyba dobrze obliczylem. Zjadam ponad 3000.
16. po ostatnim cyklu
Klatka 100kg
Martwy 130kg
rzeszty nie wiem i nie wiem jak jest teraz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron cypionat + wistrol jaki trening ??

Następny temat

Prop+Tuinabol = ?

WHEY premium