SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki prop najpewniejszy?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3595
Mam pytanie odnosnie propa. Chce zaczac niedlugo cykl prop+tren+metka. Jaki jest teraz najpewniejszy? Kiedys bralem ten ukrainski 5%, ale teraz nie mam juz zaufania do tego,tym bardziej,ze trudno to dostac. Dawno nie bralem propa i nie mam orientacji.Jaki moglibyscie polecic? Z gory dziekuje

Najwazniejsza jest psychika..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na chwile obecna biorac pod uwage dostepnosc apteczniakow na rynku tzn jej ograniczona dostepnosc to wea propa a IP dziala na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3595
Z tej nowej edycji? A nie ma walkow na tym?

Najwazniejsza jest psychika..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
co jak co ale farmak wymiata :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3595
Niestety nie mam dostepu obecnie do tego. A co sadzicie o propie BD? I jak powinien wygladac oryginal?

Najwazniejsza jest psychika..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
jest na forum w dziale doping zdjecia bd.

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1284 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5156
Prop bd bedzie dzialal cy underowy czy orginal.

Pojawil sie juz prop axio jak i pare innych plynow npp, eq, enan ,cypio, tren acet ,tritren,


Wiec mozna tez nad tym propem pomyslec ale ip i bd dzialaja na pewno.

BRING ME TO LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303


Mój kolega wychaczył takie coś. I odziwo działa. Pierwszy raz się z tym spotkaliśmy...niby under z Italii

Zmieniony przez - StachuWLKP w dniu 2008-02-18 23:34:15

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7331
Co sądzicie o propie eap'u?
Czytałem różne opinie i już sam nie wiem co robić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
szkoda dupy..

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7331
dupa podobno boli ale da się przeżyć... mnie chodzi raczej o to czy działa czy nie? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BĄDZCIE ZE MNA PODCZAS MOJEGO CYKLU

Następny temat

swiss lab-dziala?

WHEY premium