SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki gainer ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Siema. Zamierzam kupić jakiegoś gainera do uzupełnienia diety. Stosowałbym go rano po przebudzeniu i zaraz po treningu. Jaki możecie mi doradzić. Cykl będe robił na 2 miesiące, do wydania mam jakieś 300 zł. Jeśli chodzi o staż to 8 miesięcy.

No pain - No gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Dzieki wielkie za odpowiedzi. Nie chcę robić nowego tematu więc zapytam tutaj jaki jabłczan mi polecacie w rozsądnej cenie tak żeby mi starczyło na jeden cykl 2 miesięczny i żeby zmieścić się w cenie 150 zł??

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Cykl się robi na kreatyynie chyba wiesz?? OPczywiscie polecam mutant mass i jeszcze jakies mono czy jablczan do tego i git cyklik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Wiem wiem hehe ale jakos tak zawsze mówie na to :) Właśnie a z tą kreatyną jaki jabłczan byś doradził. Brałem już 2 razy mono z olimpu teraz chce jabłczana skosztować.

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mow co i jak u ciebie
podaj mi wymiary
czy masz tendecje do lapania tluszczu czy nie?

to wazne aspekty przy wyborze gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Też z olimpa TCM , albo CM3 z treca-co nie wezmiesz bedzie dobre, opcji jest duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
a więc tak:
wymiary mam w profilu chodż teraz mam małe spadki bo na budowie prauje. Mase łapie powiedzmy średnio a jesli chodzi o fata nie jest zle , nie obrastam tluszczem :)

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to bierz jakis gainer 25% białka, firme wybierz jakąs solidną, napewno nie bierz gainera z megabola

podaj co wybrałeś 5-6 produktow i pomozemy ci z tego wybrac ten najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Zastanawiam się nad mutant mass , monster mass . mass xxl lub Whey Pro Gainer 2. Ktore z tych 4 doradzacie??

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50011
mutant, monster ze wskazaniem na pierwszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mutant mass rewelka, bierz go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1303
monster mass alboo Super mass profesional hi teca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi cykl na kreatynie

Następny temat

Dylemat ... Pomozecie ?? :>

WHEY premium