SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki Krem nawilżajacy do cery tłustej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
j/w! Szukam dobrego kremu nawilzajacego docery tłustej , szukałem w temacie podwieszonym SHALALA nie napisał(ła) nic ! tylko o jakis zielonym ale to docery suchej. Własnie wyleczyłem sie z tradzika i szukam jakiegos kremu ... pomozcie ;] pzdrr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14
Wiele kremów testowałem i jakoś od pół roku używam z Organique. Przyjemny zapach, szybko się wchłania, no i nie mam problemów skórnych. Widziałem ostatnio na ich stronie, że mają próbki kremów, więc warto spróbować, zanim wyda się kasę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Kremy do cery tłustej są przeważnie w postaci emulsji beztłuszczowej.W okresie letnim należy stosować te zawierające filtry przeciwsłoneczne.
Zależy w jakiej cenie szukasz??i czy masz tylko cerę tłustą??.Ja używam z firmy Dax Cosmetics do cery tłustej i mieszanej, ale z problemami naczyniowymi.Z ,,wyższej półki''dobry jest też Vichy Normaderm(cena około 70zł).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
kosmetyki AA tez sa dobre

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 277
Njalepszy krem matujacy jaki kiedykolwiek spotkalem (stosowalem) to Shiseido Men krem matujacy. Rewelacyjny mat i zero blyszczenia na dluugie godziny. Jedyny minus ze nie nawilza. Cena 150zl za 30ml. Dobry jest tez matujacy krem Clarins'a lepiej nawilza ale mat nie utrzymuje sie tak dlugo jak u Shiseido. Cena 160zl za 50ml. Pozdro!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
hmnmm.. widze ze ceny sa wysokie!:/ a moze cos tanszego i odpowiedniego do cery tłustej (robi sie tłusta po 4 -5godz.. a mnie to wkur... :(((( )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 277
Sa oczywiscie tansze ale nie stosowalem takich, wiec nie pomoge raczej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Wiesz ja mam tak ze nie widac az tak perfidnie ze sie swieci ale czuje ze twarz jest nie swierza szczegolnie nos i jego okolice + czoło ! i nie wiem co zrobic zeby on nie była taka nie swierza tylko normalna .... !

CZEMU MI SIE TO TRAFIŁO NO CZEMU ?? zgrzeszyłem ?? .... przepraszam ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14448
Witam!

Jako, że okresowo zmagam się z trądzikiem przetestowalam już piekielnie dużo kremów Do skóry tlustej lub mieszanej najlepsze są kremy i emulsje o konsystencji olej - woda, tzn. półpłynne, nietłuste, nie zatykające porów i nie przyśpieszające przetłuszczania. W związku z tym, że niedawno wyleczyłes się z pryszczy (swoją drogą napisz jak ) polecam dermokosmetyki - kosmetyki do kupienia wyłacznie w aptece. Nie wiem jednak, czy chodzi ci tylko o krem nawilżająco - matujacy, czy do tego jeszcze antybakteryjny.
Jeśli o wszystko jednoczesnie to wydaje mi się, że niezły będzie Iwostin Purittin- ok. 3o zł. Tu znajdziesz krótki opis:

http://www.apteka-centrum.pl/purritin-emulsja-matujaca-p-840.html?manufacturers_id=46

Reszta kremów aptecznych jest nieco droższa (w granicach 5o - 60 zł), ale jeśli nie stanowi to problemu mogę jeszcze coś doradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Ponad 3 miechy temu miałem wysyp (od paru lat mialem ale to takie nie wiecej niz 5 , nie myslalem nawet isc z tym do lekarza ) Poszedłem do prywatnego lekarza i przepisał mi Clindacne zel 2 razy rano i po poludni i Differin na noc ! po 2 miechach zaczelo sie poprawiac wszystko i teraz zdazy sie kilka malutkich! Byłem niedawno u tegosamego lekarza na kontroli i powiedział ze nadal musze stosowac Differin i Clindacne tylko ze 1 raz dziennie ! Powiedział ze Differin powinien byc stosowany jeszcze nie mniej niz 2 miechy a potem kazał mi kupic "Effaclar K" czy cos takiego ! Pytałem sie go co moge zrobic zeby nie miec blizn i przebarwien! Odpowiedział mi na to ze jestem w wieku 17 lat i problemyz tradzikiem moga mi jeszcze wrocic dlatego peeling u kosmetyczki raczej nie powinien byc stosowany (nie bardzo go zrozumiałem ;/ ) A teraz szukam zegos skutecznego na swiecąca sie i tłusta skóre :/! i chyba kupie ten krem co napisałas ....thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
z kremem nawilzającym przy tłustej cerze radzę uważać
pamiętaj żeby konsystencja była lekka,aby był beztłuszczowy
wybieraj może takie w formie żelu

I oczywiście przeznaczone specjalnie do ceru tłustej
dalej obstawiam przy Genierze "Czysta Skóra A"
i przy "Pure Zonie" L'oreala
choć to jedna i ta sama marka

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja barku?

Następny temat

Przepuklina kręgosłupowa

WHEY premium