SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki Krem nawilżajacy do cery tłustej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 927
kkw9
Czy ktoś może używał s*******? Warto sobie kupić?

Warto. Drogie ale skuteczne. Nie wiem jaką masz skórę, ale jeśli tłustą ze skłonnościami do powstawania pryszczy (a sam właśnie taka mam) to powinieneś być zadowolony.Pryszczy mnie, twarz się tak nie świeci. Poza tym dość wydajne. Bo nie trzeba go dużo nakładać na twarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 70 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 437
Można jeszcze wypróbwoać brevoxyl stosowałem i daje dobre rezultaty chociaż droga po nim do ładnej cery jest długa bo rezultatów od razu nie da. fajny jest clidacne ( jest to preparat z antybiotykiem, czasami farmaceuci sprzedają bez recepty aczkolwiek zwykle receptę trzeba mieć jeśli chce się coś takiego otrzymać). s******* też mam i chyba jest to jedyny środek bez recepty, który mi pomógł na pryszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak problem jest jakiś bardziej skomplikowany to należałoby skonsultować się z dermatologiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12
Hej, również zmagam się z cerą tłustą. Jestem zmuszona do nakładania dosyć konkretnego podkładu. Ciągle wyskakują mi nowe wypryski. Co robić? Może krem mi pomoże? :(
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3
Inga1515, myślę, że najlepszym wyborem w Twoim przypadku będzie krem naturalny - krem na bazie ekstraktów roślinnych np. krem s*******. W sklepach jest pełno chemii, dlatego lepiej półki sklepowe omijać. Sama tak robię, najczęściej zamawiam kosmetyki przez internet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 33
mi dużo dieta pomogła , proste składniki , odstawienie slodyczy itd i od razu było lepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 33
nie znam sie na skladach kosmetykow ale napewno lepsze beda takie naturalne z jakimis olejkami itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mm.miszka
mi dużo dieta pomogła , proste składniki , odstawienie slodyczy itd i od razu było lepiej...


temat sprzed pól roku zawsze warto sprawdzić przed odświeżeniem , oczywiście samo odżywianie będzie miało na nią wpływ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 50 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 27
Do cery tłustej wbrew pozorom świetnie sprawdzają się naturalne olejki, które można stosować jako serum. Niestety nie każdy olejek działa na wszystkich tak samo, więc trzeba dobrać ten odpowiedni metodą prób i błędów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja barku?

Następny temat

Przepuklina kręgosłupowa

WHEY premium