SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki krem z filtrem do twarzy?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
Witam. Jaki polecacie do twarzy podatnej na trądzik krem z filtrem do twarzy, dodam że chcę go nakładać na maść na trądzik.

Za pomoc SOGi.


Zmieniony przez - sfd2200 w dniu 2010-06-28 11:05:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
Czyli nikt mi nie pomoże ;/ ? :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Dermika chyba ma taki specjalny frem nietłusty zresztą z filtrem 50. Do cery trądzikowej bezwzględnie wybiera się nietłuste preparaty z maksymalnie mocnym filtrem. Inne kremy: LRP Dermo-Pediatrics, Bioderma SpF100 Lait, Avene spf 60, La Roche Posay Dermo Pediatric SPF 50. Idź poprostu do apteki i spytaj.


Zmieniony przez - keval w dniu 2010-06-29 11:23:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
Dla sportowców spędzających czas na dworze, pani poleciła mi w aptece filtr P20, kupiłam sobie najwyższy 50+ bo mam bardzo bladą cerę. Jest naprawdę świetny, nie jest to krem, jest lekki, szybko się wchłania, trzyma się 10h. Naprawdę rewelacyjny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20
Można spróbować naturalne kosmetyki może krem do cery suchej. Zawsze a aptekach powinny dawać konsultację, ale poważna sprawa nie kopic krem który będzie zawierać hormony!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1
Dermika ma dobry krem, nietłusty, który ma wiele działań m.in przeciwzmarszczkowe, zwężanie porów, a jeśli chodzi o ten temat, to krem zawiera filtry uvb - 20 i uva - 9. Krem ten pochodzi z serii lily skin i nazywa się chyba ochrona piękna na dzień. Używam go i jest świetny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
P20 będzie dobry, ma skuteczną ochronę i ma lekką szybko wchłanialną konsystencję więc spokojnie będziesz mógł na to nałożyć tłustą maść

I baaarrrrbarrraaa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66949
Temat z 2010, ale może odp się przyda jeszcze komuś, skoro jużodświeżyliście.
Polecam Soraję 45, nie jest tłusty i dobrze nawilża, nie bieli, a cena znośna. Jeden minus - okolice oczu radzę omojać.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-08-17 02:01:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Polecam dermika lily skin - ochrona piękna na dzień. Krem z filtrami UVA i UVb, dodatkowo posiada faktor przeciwko tworzeniu się wolnych rodników! :)
Świetny krem na słoneczne dni, pod makijaż lub nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Szukam kogoś, kto jest dla dzieci?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GINEKOMASTIA!!?

Następny temat

co robic gdy jest sie w gipsie

WHEY premium