SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zmniejszyć opuchliznę

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 260 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5107
A jaki problem wystukac w ebayu fraze 'arnica oitment(oil, balm,cream)' lub 'arnica comfrey' (kombo z zywokostem)lub wygooglawac jakas polska apteke internetowa w UK?

„Ten, kto życzliwie wskazuje drogę błądzącemu, jest jak człowiek, który drugiemu pozwala zapalić pochodnię od swojej: wszak jego własna pochodnia nie będzie przez to świecić mniej jasno” - Quintus Ennius, 239 – 169 p.n.e.
https://www.sfd.pl/Gryfina_Dziennik_Ciazowy-t1191586.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 104
Nie problem (już sprawdzałem na ebay)ale to mi dojdzie za pare dni a ja teraz walczę z czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 260 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5107
Prawda. W kazdym razie zdrowia, wszystkiego dobrego i trzymaj sie cieplo tam w Belfascie. Pozdrowienia z Yorkshire.

„Ten, kto życzliwie wskazuje drogę błądzącemu, jest jak człowiek, który drugiemu pozwala zapalić pochodnię od swojej: wszak jego własna pochodnia nie będzie przez to świecić mniej jasno” - Quintus Ennius, 239 – 169 p.n.e.
https://www.sfd.pl/Gryfina_Dziennik_Ciazowy-t1191586.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 104
Ok wziąłem szybko amazon prime i może być w piątek tylko tam jest tego od .....
wcześniej czytałem tez o maści borowinowej co ma podobne działanie ale spróbuje tą o której pisałaś i tak przyda się po operacji jak już rana się zagoi ...albo będę używał z drugiej strony stopy gdzie rany nie będzie ...w każdym razie dzięki za info i pozdrawiam również
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia

Następny temat

Operacja piersiowego wiekszego

WHEY premium