SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wziąć odblok po cyklu z trenbolonem i propionatem ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
Witam
Zaczoł mi sie 6 tydzień, ostatni cyklu octanu trenbolonu z propionatem biore oba srodki co drugi dzień naprzemian
trenbolon - 3 tygodnie po 37.5 mg potem zwiekszyłem do 45 mg
propionat - 6 tyg po 75 mg
pytanie ile clomidu i hcg i jak to wziąć ?
myslałem 4 dni po ostatnim strzale propa wkuć hcg 3 strzały co 4 dni a potem 36 clomidu po dwie tabletki na dzień po 6 dniach po jednej na dzień jak sądzicie proszę o pomoc
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2832
ja bym walil 2 dni po ostatnim strzale hcg co e4d przez 2-3 tyg,a cloma 1 dzien po ostatnim strzale hcg.cloma 3 dni po 100mg,a pozniej po 50 mg,a cloma wal przed snem nie bedziesz mial takich slajdow,chociarz watpie ze beda.

kinderr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7194
Przede wszystkim pociagnąłbym dalej tescia. 6 tyg to troche za krótko, złapany mięsien mało trwały jesli tak moge sie wyrazic :) Poza tym i tak powinienes z tesciem poleciec dłuzej niz trenem. Dowal jeszcze przez min dwa tyg tescia. HCG nie dajesz 4 dni po strzale priopa tylko jeszcze jak tesc krazy we krwi, pod sam koniec cyklu i tak powiedzmy ze dwa tyg np 1500-2000j e3d. Clomidu może wystarczyc i 24tabl. 36 to ja brałem po 24tyg bycia on ale wiadomo, każdego inaczej blokuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cykl z dupy zrobiłeś kolego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
myslałem własnie propa pociągnąć, wiec polece z propem i zostać przy dawkach 75 mg ? i kiedy mniejwiecej wbić hcg tydzień przed zakończeniem propa ? a dlaczego cykl z dupy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3648
jakie efekty ? co to redukcja byla ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HCG 2 tyg~ przed końcem cyklu, po 4 dniach od ostatniego hita propa, rozpoczynasz kuracje na clomidzie.

Właśnie jak tam efekty u ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
byłem po ładnych spadkach i odbudowuje forme efekt czysty ładny mięsień a czemu pytacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
jestem zadowolony z tego cyklu jezeli chodzi o efekty aczkolwiek to jeszce nie koniec ale miałem tez ze mi nie wchodzi głupia jazda bo za czesto w lustro sie patrzyłem extra pompa po trenie no i miesień twardy jak ściana hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
jeszcze jedno pytanie odnosnie clomidu jak go brać ? pierwszy listek 12 tabsów dać na 6 dni po dwie tabletki na dzień i reszte 12 po jednej tabletce na dzień czy 24 to jednak za mało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2694
Panowie wtrace sie do tematu bo meczy mnie jedno pytanko.

Czemu nie taki odblok?

4 dni po ostatnim strzale propa hcg przez 2 tyg a pozniej clom?

Ok, obczytalem dosc dobrze dzialy o odbloku i tak szczerze to pierwszy raz widze zeby hcg jeszcze walic z tesciem pod koniec a pozniej clom.

Jak to w koncu??

Nie pytanie "czy?", tylko "KIEDY?!" ;]

Cyk w dupala i jest lala

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2694
Do autora:

Ja bym walil tak clom: ED 150, 100, 100, 100, 50, 50..... tak przez 3 tyg.

Nie pytanie "czy?", tylko "KIEDY?!" ;]

Cyk w dupala i jest lala

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tabletki uspokajające na cyklu ??

Następny temat

UNIGEN szybkie pytanie

WHEY premium