SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wpadliscie na SFD?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisze co myśle,mam do tego prawo.

A jak tobie nie pasuje to sie moge do lubonia przejechać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
w*****u to mam

nara

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Taki VIP jak Michalinho trafił tu przez www.google.pl
Wpisywałem tricki,filmiki piłkarskie,trening piłkarski i znalazło mi SFD najpierw bałem sie cokolwiek napisać ale jak już napisałem to -

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Z racji ze zapisnao mnie do vipow razem z zawodnym to czuje sie zmuszony do odpowiedzi ,coz wpadlem tu bo w pzreciwienstwie do wiekszosci na forum chcialem sie odchudzi a pozniej nabrac troche miesnia i zaczelem od przegladania odzywianai i treningu oraz alternmatywnej drogi i tak im wiecej czytalem tym wiecej chcialem wiedizec ,zaczelem sie pytac w postach po jakis 7-8 miechach przegladania forum i jakos polknelem bakcyla pzregladania i zdobywania wiedzy na forum z czasem zaczelem sie ta wiedza dzieli i poszezac ja i tak z czasme dochrapalem sie moda w odzywianiu ,suplach a pozniej awans do elity

ech looknelem na jego ilosc sog to faktycznie elita joke jak by co

Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-07-16 14:58:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
aaa wiec w ten sposób stałes sie modem Ide w twoje slady i chyba jestem na dobrej drodze. A pamietasz moze ile to juz czasu mineło od kiedy tu pierwszy raz zajrzałes?

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
qaz

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 312
ja tez tak zrobie, ale chyba doczekam sie dopeiro za rok, albo 2....[schodami na stych...]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ja polecam zaczac od biochemi a pozniej czytac o stystemach dietetycznycznych i dragach rok gora dwa i jestescie tu gdzie ja a i kolorkow nie daja za wyglad bo ja suchy jestem totanie w smuie wymiary w profilu wiec jak widac nie za wyglad

Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-07-16 15:08:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A gdzie czytac o tej biochemi?? itp bo tego to nie widzialem nigdzie na forum jeszcze

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Założyli mi neta..wpisałem w goglach..
i jestem..
a ze mialem pojęcie od dośc dawna to..
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca na wakacje

Następny temat

psycholog???? ktos był?

WHEY premium