SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wkoncu z tymi wynikami na tescia?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Dalem wyniki tescia (normalny nie wolny) z phenoma (enan 150, cypio 100, prop 100)i po 17 dniach brania 350mg e5d ostatni strzal zrobiony w sobote 200mg wieczorem badanie zrobione w pon rano norma 160-726 moj wynik 1114.

Kazdy pisal, ze jest za maly i lipa.

Tylko jak ludzie pisza po propie jaki wynik ma byc e2d 100mg po 2 tyg. brania to dostaja odpowiedzi, ze przy normie 800 wynik powinien byc 1000-1500.

Ja mialem wynik taki i to przy mixie gdzie wolniej sie rozkreca.

Jak to wkoncu jest z tymi wynikami przy mixie powinen byc wiekszy a przy propie mniejszy?

Czuje, ze zostalem wprowadzony w wielki blad sluchajac sie i przerwalem cykl wszystko poszlo na marne bo bralem antka chyba ze jest tak jak piszecie to sorry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
a jaki miales przed cyklem? i jak sie czujesz teraz ? bo wyniki ,ktore ktos tam podal mozesz o dupe rozbic , bo kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje na dodatkowe hormony , nie ma jakiejs jednej miary ,ktora okresli przedzial wynikow tescia na cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Nie wiem jaki przed cyklem jak sie czuje nie ma znaczenia bo po pewnej suscie balkana i zrobieniu odbloku gdzie nawet nie musialem go robic bo nic nie czulem sie zblokowany i libido na cyklu slabe po cyklu odrazu wrocilo do normy i wysokie takie jak przed cyklem.

Chce szczegolnie modow wypowiedzi niech napisza dlaczego mi na mixie powiedzielo duzo osob ze lipa a na propie by byl dobry wynik taki jak mialem na mixie.

Zmieniony przez - Vegeta223 w dniu 2011-05-23 14:10:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
ale jesli nie wiesz jaki miales przed cyklem to mozesz teraz tylko sie domyslac , jesli tesc teraz jest ponad norme to ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
u mnie tak bylo z tego co pamietam:
- omka 250c3d - ok. 3,5 raza przekroczona gorna norma
- inny mix 250 3x w tygodniu - ok 7x przekroczona gorna granica normy

problem z wynikami badan tescia jest taki, ze zalezy kiedy robisz badanie, jak przetwarzasz produkty hormonalne, czy nie trafiles w jakiegos zrosta/nie zrobilo sie otorbienie oleju (czyli slabo sie wchlania) i pare innych rzeczy wchodzi w gre.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
u mnie 250 week enana i wyniki prawie 4x up

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
U mnie na balkanie mixa 500mg week 3 razy up po 2 tyg i tez 2 dni po zrobiony strzal.

Tylko dziwi mnie to, ze na propie flex nawet pisal czy inny moderator ze wynik 1000-1500 jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
własnie zalezy to kiedy robione sa badania i w jakiej dawce byl ten test bo jeden bije 250mg/week a drugi 1g i dlatego wychodza takie badania ;p

moze był tego propa 25mg e2d ;p

Zmieniony przez - pakosmen w dniu 2011-05-24 12:42:07

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Czekam na wypowiedz Nacjol255 i Flexa ktorzy pisali ze na propie 1000-1500 jest ok i flex ze poza gorna granica normy. Ja tak mialem na mixie i pisali, ze zly wynik gdzie tak jak pisalem caly cykl poszedl z dupy stracilem kase i przerwalem go.

Zmieniony przez - Vegeta223 w dniu 2011-05-24 14:40:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
niektorzy cos wspominali ze skala ma w badaniach 1500, a to znaczy ze testa mogles miec wiekszego ;) biles mixa phenoma z tego co slysze od ziomkow na silce to zachwalaja.

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na sile

Następny temat

pierwszy cykl

WHEY premium