SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak urosnąć, pomóżcie!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 320
Mam 16 lat, 172cm wzrostu, ważę 62kg, od 1.5 roku nie rosnę. Doradzcie mi co mam zrobić żeby urosnąć jeszcze chociaż z 10cm. Dodam że w życiu wypaliłem może z pięć papierosów, a piję tylko okazyjnie, średnio 1 piwo na 2 miesiące. Mam parę kompleksów np. jak przebywam wśród znajomych to ja jestem z nich najniższy i jest to trochę krępujące albo bracia którzy są dla mnie pod pewnym względem autorytetem mają powyżej 180cm wzrostu i jak ich widzę to żałuję że ja tyle nie mam. Od 2 miesięcy nie uprawiam sportu bo chodzę do I kl. liceum gdzie wf mam tylko 2x w tygodniu na który i tak nie chodzę. Czytałem że podczas wysiłku fizycznego wydziela się hormon wzrostu, a tak się składa że w niedługim czasie mam zamiar zacząć uprawiać jogging, czy to coś da? Czytałem jeszcze że przez masturbację wywala się chyba białko z organizmu i to w jakiś sposób hamuje wzrost, a ja se walę w nadmiarze śr. 5x dziennie, czy muszę przystopować?
Z góry dzięki.

PS: wiem że było wiele takich tematów, ale nie znalazłem w nich odpowiedzi na mój przypadek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62180
Wzrost masz zapisany w genach.Nie ma na to rady..Jesteś jeszcze młody.Może urośniesz.Pozdrawiam.

rower1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan z pompkami dla poczatkujacego

Następny temat

Full Body Workout..

WHEY premium