SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak urosnac w barkach na cwiczeniach domowych

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 109
Witam tak jak w temacie chcialbym urosnac w barkach i nie wiem jakie cwiczenia na to stosowac w domu bez zadnego przyrzadu jakbys cie mogli to prosilbym tez o napisanie cwiczen na klatke i plecy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 350 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4311
bez przyrzadow to w domu bedzie dupa a nie urosniesz jak nawet hantli nie masz. jedynie z tego co mi do glowy przychodzi to pompki z roznym rozstawem rąk i to chyba na tyle bo nawet do glupiego podciagania sie potrzeba drazka a to juz sprzet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 109
chodzilo mi o sprzet taki dobry ale mam hantle szange krzywa prosta atlas i drazek ale chodzi mi o drazek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
a jakie obciążenia.

Potrafibłyś wykonać przy szafie ze stania na głowie przejść do stania na rękach, takie wyciskanie





Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-04-01 13:06:46

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 350 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4311
ale na plecy to juz jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 109
na atlasie mam obciazenie 70kg a na sztange 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 109
chodzi mi zeby w barkach sie powiekszyc i motylki bylo fajnie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
to od motylów wiosło i podciąganie, barki np wyciskanie żołnierskie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
najlepsze na szerokość co może być to podciąganie na drążku

i zerknij na to:
https://www.sfd.pl/Jak_poszerzyć_barki__czyli_zrób_z_siebie_godzillę-t262068.html 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Street Workout cel zwiekszenie sily oraz przyrost masy

Następny temat

Planche - co i jak?

WHEY premium