SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak układać włosy na żel?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4610
heh kiedys było okreslenie lalus a teraz to juz pedal

to ich sprawa jaki mają fryz nie? a widze ze w pl to kazdy musi byc ****a taki sam

TY MOW CO WIESZ
JA WIEM CO MOWIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do autora tematu:
Kup gume, najlepiej trzyma, 100ml za 6-7zl w kazdym kiosku taka dostaniesz.

@OwnaGe
@Jaco___
Przestancie z ta dyskusja bo ona sensu niema.
Sa gusta i gusciki a po drugie, nie kazdemu do twarzy z "lysa pała" jak i z wlosami na zel/gume/lakier
Mnie bardziej pasuja na zel/gume/lakier, ogolnie dluzsze wlosy, raz po raz stawiam na gume a raz nie a na lyso to wygladam ****a jak jakis zbir z wiezienia.
Dlatego takie gawedzenie ze
-och wiecej tych lysych jest
-a cos ty... wiecej tych pedalkowatych kolesi na zel itp.
jest BEZSENSU !
Niech kazdy robi tak jak mu sie podoba.
Moje zycie - moj styl

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Guma z Joanny (beżowe pudełeczko)
tanio i efektywnie..
Polecam

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47
Poczekac az wloski urosną nacierac codziennie welną i po kilku takich zabiegach masz chlopie stojące wlosy jak by Cie prąd Je***ną.
Po roku wyglądasz jak jaskiniowiec a po 1,5 roku mnie j wiecej masz dready i gowno Cie obchodzą wypowiedzić ludzi ktorzy uwazaja ze jak nie nosisz wlosow tak jak oni to pedal jestes
Pozdrawiam!
BTW.. Radze się nie stosowac do zadnej z rad tylko chlopcze wymysl cos sam, wlasny styl sobie stworz i BADZ Z TEGO DUMNY haha:D
Powodzenia:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
No najlepiej pofarbuj je na wszystkie kolory swiata zeby byc Kreatywnym.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Taa.. a później idź do normalnej pracy..
Przywitają Cię chlebem i solą..
z pewnością.. ;)

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2008-06-24 00:16:07

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2228
Co do zelikowatych lalusiow a skinheadow to jednemu pasujue innemu nie,mi np 2-3mm nigdy na zero, i nie wuobrazam sobie kawal chlopa 'koksa' zeby mial dlugie wlosy i zeby mial na glowie zel guma czy inne ciulstwo beznadzieja..

Zmieniony przez - Fanatyk01 w dniu 2008-06-24 19:22:32

Z siłownią przez życie !
Bez metki nie ma sylwetki !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3902
nie kumam was... ja np. nie mam zakoli i troche dziwne ukształtowanie włosów i twarzy.... jak zgole sie na pałe to wyglądam jak idiota! pomijając fakt ze nie wyglądam na lacia... Guma najlepsza, ewentualnie wosk/pasta i do tego żel. Odwalcie sie od ludzi z zelem na baniaku... czepiajcie sie napinatorów w różowych koszulkach, sweterkach czy cczymś tam... Zero mięśnia a szeroko łokcie, wypięta klata, pręży sie szmata- kawał cwaniaka!!!! pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2228
Guma najlepsza, ewentualnie wosk/pasta i do tego żel.

Kto jak chce ale ja tego choojstwa bym nie nalozyl, bo mi to nie pasuje, przy dobrej sylwetce, duzej wadze wygladał bym jak jakis bum czy lalus, a tak wogule to tak nie powaznie czlowiek wyglada.Pisze na swoim przykladzie i innych ogrów(chociaz ja az taki wielki nie jestem)

Z siłownią przez życie !
Bez metki nie ma sylwetki !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Ty wiesz zrob tak.Dobry jest motyw na marinesa.Mowisz gora 2cm boki zero albo 2-3mm.Teraz to sobie każdy taki trojkąt na głowie ustawia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poranna erekcja

Następny temat

Lipo ?

WHEY premium