SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak ubierać pas?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13931
Fotki przeglądałem, filmiki oglądałem, ale tam dokładnie nie widać. Ale pierwsza osoba, która napisała coś do rzeczy gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8862
pas zwykle jest szeroki ( chyba że są to paski dla kobiet przy wyciskaniu) więc masz pewną granice błędu. Pas ma trzymać miejsce gdzie naturalnie wykrzywia się kręgosłup jak się na maxa wyprostujesz. Chodzi o to żebyś nie robił kociego grzbietu. W prktyce zapinasz go gdzieś w okolicach pępka. I pamiętaj żeby co serie go zdejmować bo ciężko się z nim oddycha.Moim zdaniem nie ma też co przesadzać z ilością ćwiczeń w pasie, głównie martwy i przysiad ew. wyciskanie na barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13931
Czyli zapinamy już nie na miednicy, tylko nad. Z pasem mam zamiar wykonywać tylko najcięższe ostatnie serie martwego, siadów i ew. wiosłowań i wyciskań na barki. Szczęście, że znalazła się chociaż jedna osoba, która nie udaje, że coś wie, tylko to udowadnia swoją wypowiedzią.

Zmieniony przez - wuted w dniu 2008-08-06 14:47:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
nie kupuj pasa na rzep tylko na klamrę. Najlepiej jak najszerszy a jak się go zakłąda to juz sam do tego dojdziesz. Znajdziesz odpowiednie ustawienie w któym będziesz czuł ze działa.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13931
Też myślę, że sam "wyczuję" gdzie pas powinien się znajdować, ale wolałem mieć jakąś podbudowę teoretyczną ;p

Taki np. pas będzie ok? Dodam że ok 82-83 w pasie i nie myślę mieć więcej, a mniej całkiem możliwe.

http://allegro.pl/item412615897_pas_do_cwiczen_silowych_super_jakosc_15cm_odss.html



Zmieniony przez - wuted w dniu 2008-08-06 14:53:31

Zmieniony przez - wuted w dniu 2008-08-06 14:55:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
ten powinien być dobry na ciebie jak będzie za duży to mozna zawsze dorobić dziurek. A z tym zapinaniem to nad miednicą i na brzuchu tak zeby klamra gdzieś w okolicach pępka była zresztą sam zobaczysz.
nie ma u ciebie sklepu z odżywkami w miescie? tam na bank są pasy kulturystyczne pewnie Mad maxa takie same jak ten i tam sobie przymierzysz


Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2008-08-06 15:01:01

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13931
Ok, z takimi ludźmi to można rozmawiać, a nie jak z tymi wszystkowiedzącymi wyżej.


Sklep jest mam zamiar się do niego wybrać pod koniec wakacji, ale nie wiem czy są tam pasy.

Pozdrawiam!!!

Zmieniony przez - wuted w dniu 2008-08-06 15:03:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
wutek nie spinaj sie pas jak sama nazwa wskazuje, zakłada sie na PAS a nie na biodra...

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8862
zabijaka to teraz teorie wymyśliłeś. Pasek do spodni na pasie raczej nie nosisz. Innych przykładów pasów podawać ci nie będe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Chłopcy dajcie se spokuj bo widać ze się nie znacie

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SYNTHOL: Porażka kulturystów - przestroga dla ludzi z ambicjami !!!

Następny temat

Jak uniknac monotonni cwiczen??????

WHEY premium